Španělsko se chystá přesunout celkem 774 ilegálů z přetížených Kanárských ostrovů a Ceuty na evropskou pevninu
RSS

Španělsko se chystá přesunout celkem 774 ilegálů z přetížených Kanárských ostrovů a Ceuty na evropskou pevninu

Jak již víte, tak nejen Itálie, ale i Španělsko zaznamenává  dosud nevídanou invazi. Vytížené jsou zejména Kanárské ostrovy, kam denně připlouvají lodě ze subsaharské Afriky nebo z Maroka. Takřka nikdo z příchozích nemá doklady a mnozí tvrdí, že jsou nezletilí. Jenže všichni velmi dobře víme, jak to ve skutečnosti s tou údajnou „nezletilostí“ je.
Za nezletilého se dnes vydává kdokoli, přičemž úřady často uvěří i mužům, jejichž věk má již od nezletilosti velmi daleko, neboť se blíží spíše seniorskému věku. Tak například před časem akceptovali v Itálii jako nezletilce 55letého Afričana. Jeho skutečný věk vyšel najevo až ve Francii a po několika letech pobytu v Evropě, kde si jako mnozí jiní užíval výhod údajných „nezletilců.“
V Belgii například před časem zjistili, že více než 3/4 údajných nezletilců bylo již dávno dospělých a k podobným závěrům dospěla i Francie . Ve Švédsku byl vyhozen z práce zubař, který při prohlídce údajných „sirotků bez doprovodu“ upozornil na to, že podle stavu chrupu je nejméně 82% z nich dávno dospělých.
A tak bychom mohli pokračovat. Mnoho takových údajných „nezletilců“ nyní opečovává i Španělsko, přičemž jejich počty rostou takovým tempem, že jak kapacity na Kanárských ostrovech, tak v Ceutě, jsou značně přetíženy. Přítomnost invazistů je navíc utrpením pro občany, kteří v lokalitách, kde jsou ubytováni, žijí.
Regionální vláda Kanárských ostrovů velmi často posílala „SOS“ do Madridu a ostatních autonomních komunit, protože na ostrovech již nejsou žádné volné zdroje pro nezletilce bez doprovodu. Migrační tlak se zintenzivnil také v Ceutě, takže nyní existuje naléhavá potřeba vytvořit prostor pro nově příchozí.
Nyní se komunity dokázaly dohodnout alespoň na přesunu 400 migrantů z Ceuty a Kanárských ostrovů v letošním roce a dalších 374 v příštím roce. Celkem 682 migrantů z Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventury a Tenerife a 92 z Ceuty (tedy v součtu  774) má být nyní přivezeno na pevninu.
Tato dohoda však byla odmítnuta Castilla La Mancha a La Rioja. V letošním roce bude na financování přijímacích míst uvolněno 20 milionů eur. Na Kanárských ostrovech je v současné době v zařízeních pro mládež ubytováno přibližně 2 300 údajně nezletilých migrantů. Tato zařízení se již stala noční můrou pro mnoho obyvatel v jejich okolí.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Španělsko se chystá přesunout celkem 774 ilegálů z přetížených Kanárských ostrovů a Ceuty na evropskou pevninu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden