Itálie: Žebrající Nigerijec obtěžoval ženu, její partner ho ubil k smrti
RSS

Itálie: Žebrající Nigerijec obtěžoval ženu, její partner ho ubil k smrti

Tentokrát jde o případ, kdy se jednomu z obohacovačů jeho úmysl obohacovat kolemjdoucí ženu vymstil. Případ je velmi čerstvý a nové informace se teprve začínají postupně objevovat.
Nicméně velmi zajímavý je fakt, že v případě, kdy zavraždí  původního Evropana některý příslušník obohacujících etnik, pak se  identita pachatele jak jen to je možné tají. Pokud je to naopak a vrahem je původní Evropan, je záhy známo nejen jméno pachatele, ale i další údaje snad včetně čísla bot.
I tentokrát již bylo zveřejněno jméno pachatele včetně dalších údajů o jeho identitě. Informace, které se mi zatím podařilo dát z několika zpráv dohromady, hovoří o následujícím průběhu celého incidentu:
Muž šel se svojí přítelkyní včera odpoledne (v pátek 29.7.) po ulici ve městě  Civitanova v oblasti Marche. Náhle k nim přistoupil Nigerijec a začal žebrat, navíc měl ženu i sexuálně obtěžovat, nehledě na to, že měla po svém boku partnera. Muž na obtěžování svojí přítelkyně zuřivě zareagoval a vrhl se na Nigerijce.
Vše vyústilo v drsnou rvačku, při níž měl Ital převahu a Nigerijce při bitce zabil. Muž, který byl za vraždu záhy zatčen, se jmenuje Filippo Claudio Giuseppe Ferlazzo, 32 let. Je to sice Ital, ale narozený v Rakousku, bydlel v Salernu a nyní bydlí v Civitanova, kde došlo k incidentu. Pracuje jako obráběč kovů ve společnosti v Civitanova Alta.
Nigerijec se jmenoval Alika Ogorchukwu a ve městě se údajně živil žebráním nebo pouličním prodejem zřejmě toho, co jinde ukradl.
Nyní se vyhodnocují i záběry z kamer s tím, že obviněni mohou údajně být i někteří svědci, kteří rvačce jen přihlíželi za to, že Nigerijci nikdo nepomohl.
Nigerijci spáchají jen v Itálii ročně asi 14 tisíc trestných činů, ale jejich činy se do médií příliš nedostanou.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 6 Průměrně: 5 ] Článek Itálie: Žebrající Nigerijec obtěžoval ženu, její partner ho ubil k smrti se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden