Rakousko: Po sebevraždě zastánkyně nejtvrdšího covidismu a vyloučení neočkovaných ze společnosti se strhl poprask
RSS

Rakousko: Po sebevraždě zastánkyně nejtvrdšího covidismu a vyloučení neočkovaných ze společnosti se strhl poprask

Možná jste i v našich propagandistických médiích zaznamenali informaci o sebevraždě rakouské lékařky, která se přiřadila do fronty nejtvrdších covid fanatiků. Názorově bychom ji mohli přirovnat k našemu Kubkovi. Byla nejen zastánkyní povinného očkování celé populace  včetně nejmenších dětí, ale zastávala i dost radikální názory, když propagovala například vyloučení neočkovaných ze zdravotnického systému.
Každá předčasná smrt je strašná, ovšem ne každá je zneužita – jako tato – k politickému boji a dalšími rozdělování společnosti, včetně pokračujícího honu na „disidenty.“
V Rakousku (a nejen tam) došlo k mnoha sebevraždám v důsledku lockdownů – a to ať už u psychicky slabších jedinců, kteří neunesli dlouhodobější život v izolaci nebo u těch, kdo přišli o práci v důsledku uzavření jejich pracoviště. Také v důsledku aplikace tzv. „covidových vakcín“ bylo v zemi zaznamenáno nejedno potvrzené úmrtí. Ovšem o těchto úmrtích se vůbec nehovoří a neodsuzují se ti, kdo zcela neúčinné – tedy spíš jen škodlivé –  lockdowny a v Rakousku povinné očkování zaváděli.
Stejně tak se v zemi neodsoudila celá afghánská komunita poté, když 4 Afghánci znásilnili a zavraždili 13letou Leonii, přičemž v Rakousku se zdaleka nejedná o ojedinělý případ násilné kriminality Afghánců.
Lékařka Lisa-Maria Kellermayrová (36) spáchala sebevraždu. Další tragická oběť rozdělení podporovaného systémem. Po dva roky mainstreamová média neústupně mlčela o prudce rostoucím počtu sebevražd v důsledku nelidské politiky lockdownu.
Kellermayrová se často objevovala v mainstreamových médiích jako „expertka“, vyzývala k těm nejtvrdším opatřením, propagovala „očkování“ batolat. Často vystupovala proti lidem kritickým k očkování a systému. Nyní je i ona jednou z mnoha obětí covidové politiky, která hluboce rozdělila společnost.
Lékařka Z Attersee  prokázala svou poslušnost zcela absurdním požadavkům Lékařské asociace a vlády. V únoru přiznala: Udávala kolegy, kteří vydávají pacientům výjimku z očkování. Lékařka vyzvala k vyloučení neočkovaných ze zdravotního systému.

Kellermayrové bylo údajně vyhrožováno smrtí již v zimě. Ale teď už to prý pro ni bylo příliš. V pátek byla Kellermayrová nalezena mrtvá ve své ordinaci. Spáchala sebevraždu. Její poslední slova: požadavek na rezignaci ministra zdravotnictví Raucha.
Proč si přála právě to? Nový ministr totiž začal vše uvolňovat. Jak již víte, tak Rakousko zrušilo povinné očkování, nedávno i povinnou karanténu a ještě ve čtvrtek se hovořilo o zrušení povinnosti respirátorů, což nyní neprošlo.
U příležitosti tragického případu zuřil na Twitteru proti neočkovaným lidem a kritikům opatření nejen obvyklý dav svědků covidových. Novináři, „aktivisté“ a politici berou případ také jako příležitost ke zrovnoprávnění odpůrců očkování a covidismu s teroristy, které je třeba zavřít, kteří mohou být jistě vystaveni násilí, kteří musí být sociálně vyloučeni a proti nimž je třeba bojovat všemi prostředky. Pod hashtagem „Jsme více“ nyní chtějí svědci Covidovi hrozivým způsobem ukázat, že údajně „mlčící většina“ (tzn. systému poslušní) už nebere ohledy na disidenty. Pokud umíte německy, můžete se podívat na některé příklady:

Nyní se po celém Rakousku  kolem smrti lékařky pořádá skutečný cirkus. Nenajdete žádné noviny, ani rozhlas, ani televizní zpravodajský pořad, který neinformuje o „oběti dohnané k smrti extremisty“. A to i přesto, že novinářský kodex v Rakousku běžně zakazuje informovat o sebevraždách…
O lékařce se nyní v laciných náladotvorných článcích píše, jako by už byla globálně uznaná za svatou. Zahraničí, zejména Německo, tento příběh vděčně přijalo a rozšířilo (u nás jsem jej zaznamenala také – tuším na Seznamu). V celém Rakousku je plánováno moře světel a bdění a vzpomínkové akce.  Zelený spolkový prezident Alexander Van der Bellen se k incidentu vyjádřil (samozřejmě jinak vytrvale mlčí) a využil ho pro svou volební kampaň na podzim, protože se hodlá zúčastnit vigilie na Stephansplatzu. A levicová katolická církev nechává na její počest rozeznít zvony vídeňské katedrály svatého Štěpána.
Prezident samozřejmě mlčel, když byla Afghánci zavražděna 13letá dívka. Za ni se nekonaly žádné vigilie, moře světel ani jiné akce, vyjma vzpomínky, organizované rodinou.
Tvůrci veřejného mínění opět našli případ podle jejich vkusu, který lze využít politicky korektním způsobem a nejlépe pokrytecky a dvojím metrem.  Protože vraždy rukami migrantů a sebevraždy v důsledku donucovacích koronavirových opatření, zejména mezi dětmi a mladými lidmi, nezapadají do vyprávění o tomto „skvělém novém světě“. Koho zajímají zničené životy, rozhádané rodiny, rozvedená manželství a sebevraždy, k nimž došlo kvůli koronavirovým opatřením, od lockdownů až po povinné očkování…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Rakousko: Po sebevraždě zastánkyně nejtvrdšího covidismu a vyloučení neočkovaných ze společnosti se strhl poprask se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden