„Jaderné zbraně budou okamžitě použity.“ Zahájí Rusko válku s NATO kvůli Ukrajině? Tři scénáře od amerických analytiků z RAND Corporation.
RSS

„Jaderné zbraně budou okamžitě použity.“ Zahájí Rusko válku s NATO kvůli Ukrajině? Tři scénáře od amerických analytiků z RAND Corporation.

Už dlouho  Kosa  nic nepřevzala  ze  serveru  Strana.ua. Sám netuším proč. Protože tenhle portál je  fakticky  asi tím nejlepším zdrojem ohledně  informací  z  války na Ukrajině a jejích  souvislostech. Jakkoliv  je  proukrajinský. Dneska to rozhodně napravím. Protože se tam objevil materiál, který  kdo ví proč  ignoruje  západní  mainstream. O českém ani nemluvě. Jde o další  výstup z RAND  Corporation. Ano, je to stejný  RAND,  který v roce 2019 vytvořil kuchařku pro  vládu USA jak Rusko zničit, aniž  by se  s ním začalo  válčit. Dneska by mohli  být RANDi  více  než spokojeni.  Rusko válčí o holou existenci, USA  bojují cizíma  rukama, krví a  životy. V míře, která by v  dnešních Spojených státech  vyvolala  bouře odporu, které by nejspíše  vyústilo v rozhodnutí  takovou  válku okamžitě skončit. Jenže RANDi náhle  zjišťují… zjišťují,  že  když se  jejich sen naplnil, svět je jen kousek  od  jaderné  války!!! Kdo by to řekl?  Zejména  ve světovém think thanku, kde pracuje  přes  2000 špičkových analytiků, minimálně  akademického ranku  PhD…..
The post „Jaderné zbraně budou okamžitě použity.“ Zahájí Rusko válku s NATO kvůli Ukrajině? Tři scénáře od amerických analytiků z RAND Corporation. appeared first on Slobodný vysielač .


Nejčtenější za týden