Události jako je tato či například pravidelný letní sraz WEF v Číně mne naprosto ubezpečují o tom, že žádný multipolární svět zde není. Této báchorce může snad věřit už jen ten, kdo si jde oddaně pro 7. nebo 8. dávku mRNA a věří tomu, že EU je demokratická instituce.
Ovšem nejen různé události, jejichž podstatou je plnění globalistické agendy, ale také plošné zavádění CBDC, ID a digitálních očkovacích průkazů jsou jasným potvrzením faktu, že je celý svět absolutně sjednocen v zavádění NWO.
Tedy pokud třeba nepovažujete Severní Koreu za onu druhou část údajně multipolárního světa. Ta totiž již jako jediná nezavádí žádné ID či CBDC. Tedy údajně, jak je to skutečně se můžeme jen dohadovat.
Mírně rebeluje také Írán, ale zdá se, že přinejmenším v zavádění ID již polevuje. A pak jsou zde samozřejmě některé státy USA, které již zavádí legislativu proti ID, CBDC, digitálním očkovacím pasům i chystané diktatuře WHO.
Jenže to nejsou suverénní země, ale jde pouze o jednotlivé státy spadající pod USA. Jen stěží budete hledat suverénní země, které by nabízely podobnou politiku jako několik rebelujících států USA.
Multipolární svět bych si představovala tak, že na straně „odporu“ bude nejméně třetina suverénních zemí (nebo země, které zastupují nejméně třetinu populace planety), nic podobného zde ovšem vidět rozhodně není.
Ale nyní se vraťme zpět do Ruska a podívejme se na to, jak se i na této straně údajně multipolárního světa dbá na provádění PCR testů, zkoumání nemoci X a uhlíkovou neutralitu…
Co byste dali za privilegium sedět v místnosti plné nenapravitelných šílenců, zatímco chrlí hrůzu vzbuzující bláboly na obranu globální oligarchie a jejích pokračujících plánů učinit život naprosto nesnesitelným?
Pokud vaše odpověď na tuto lákavou otázku zní: „6 768 $, a to je moje poslední nabídka – ani o cent navíc, ani o cent méně,“ pak musíte spěchat do Vladivostoku, protože 6. září končí Východní ekonomické fórum (pozn.: originál článek je z 5.9.).
Už jste zmeškali „Nemoc X: Jak se můžeme připravit na neznámé?“ a mnoho dalších úžasných, srdcervoucích panelů.
Toto fórum si prostě nemůžete dovolit vynechat, pokud se také neplánujete zúčastnit G20, Davosu nebo Bohemian Grove, protože tyto konference probírají úplně stejná témata.
Jak je již tradicí, museli jste absolvovat test PCR, abyste se mohli zúčastnit letošního fóra ve Vladivostoku.
Ve skutečnosti, pokud chcete poslouchat přednášku Vladimíra Putina o východní ekonomice, musíte absolvovat dva tyto podvodné PCR testy. Údajně je lepší být v bezpečí, než litovat.
Pokud jste PCR negativní, máte přístup k ekonomickému programu plnému multipolární východní moudrosti:
Rusko a Čína: Společně k uhlíkové neutralitě do roku 2060
Rusko a Čína patří mezi pět největších světových producentů skleníkových plynů a úspěch jejich snahy o dosažení uhlíkové neutrality do roku 2060 do značné míry určí, do jaké míry se podaří naplnit cíle Rámcové úmluvy OSN o změně klimatu a Pařížské dohody.
Čína má národní systém obchodování s emisemi skleníkových plynů, zatímco Rusko zavedlo povinné vykazování emisí uhlíku a provádí experiment obchodování s emisemi na ostrově Sachalin.
Obě země se snaží najít nejúčinnější regulační řešení, která přispějí ke komplexní dekarbonizaci, s přihlédnutím k jejich vlastním specifickým národním podmínkám a zároveň pokračují v realizaci svých plánů hospodářského růstu a rozvoje.
S rostoucí regulací emisí uhlíku mají ruské a čínské společnosti skvělou příležitost vybudovat spolupráci při poskytování zdrojů a sdílení technologií nezbytných pro dosažení ambiciózních klimatických cílů.
Jaké výzvy a příležitosti pro společnosti vyplývají ze spolupráce na nízkouhlíkovém vývoji? Dala by se regulace uhlíku využít ke zvýšení konkurenceschopnosti a otevření nových trhů? Jak můžeme zajistit vzájemné uznávání a srovnatelnost opatření a úsilí o snížení emisí skleníkových plynů?
BONUS: Moderátorem této vzrušující panelové diskuse je generální ředitel ruské národní aliance ESG – nestoudný podvod vedený nejpřátelštější ruskou bankou Sber.
Ano, Rusko je součástí revoluce „udržitelného rozvoje“.
Vím, co si někteří z vás myslí: Uhlíková neutralita je skvělá, ale je „Multipolární světový řád“ ochoten podpořit WHO, pokud vyhlásí další falešnou pandemii a zabije přitom stovky milionů lidí?
EEF-2024 zmírní vaše velmi oprávněné obavy.
Nemoc X. Jak se můžeme připravit na neznámé?
O tom, jak nebezpečná, nakažlivá nebo smrtelná nemoc X může být v budoucnu, můžeme mluvit pouze hypoteticky. Je však velmi pravděpodobné, že se v jihovýchodní Asii objeví nový patogen s pandemickým potenciálem.
Vzhledem k hustotě obyvatelstva, urbanizaci, úrovni ekonomické integrace, rychle rostoucím propojením a tempu obchodního a ekonomického rozvoje musí země v regionu najít nové způsoby spolupráce při zvládání epidemických rizik, při včasné detekci a kontrole nových infekcí a vytvářet výzkum a vývoj v oblasti diagnostiky a vakcín.
Jak se jihovýchodní Asie připravuje na nemoc X, určí, zda bude nová pandemie ještě ničivější než COVID-19. Je hrozba nové neznámé nemoci X reálná? Kdy ji můžeme očekávat? Co musíme udělat, abychom zabránili vzniku nové pandemie?
Je jihovýchodní Asie připravena na další pandemii? Podaří se jí ochránit svět a zabránit šíření případné nemoci? Jaké jsou priority pro vědeckou a technickou spolupráci mezi zeměmi v regionu s cílem zlepšit jejich připravenost na infekční hrozby?
Jaké mechanismy spolupráce je třeba posílit a rozvíjet, aby se zlepšila připravenost a reakce na pandemie?
BONUS: Moderátor panelu Vjačeslav Smolenskij spolupracoval s WHO a studoval v Londýně. Náhoda nebo osud?
zdroj: who.int
Přizpůsobení se změně klimatu: výzvy a příležitosti pro společnosti
Dlouhodobá pozorování ukazují, že průměrná roční teplota na zemském povrchu se v Rusku od poloviny 70. let zvyšovala v průměru o 0,51 °C každých 10 let (tempo růstu teploty se zvýšilo o 0,04 °C oproti roku 2019), což je 2,8krát vyšší než průměrná míra růstu globálních teplot (0,18 °C každých 10 let).
Tempo růstu v arktické zóně Ruska je 3,9krát vyšší než průměrné celosvětové tempo (0,71 °C každých 10 let). Adaptační proces zahrnuje přizpůsobení se skutečné nebo očekávané změně klimatu a jejím důsledkům v umělých a přírodních systémech s cílem snížit škody nebo využít příznivé příležitosti.
Je ruská ekonomika připravena integrovat adaptační principy do svých ekonomických aktivit a jak by to ovlivnilo obchodní procesy, jako je řízení rizik a dlouhodobé plánování? Je lepší řešit takové problémy dnes nebo to bude pro firmy další zátěž?
BONUS: Moderuje Senior Vice President Sberbank pro ESG.
Protože Východ dělá věci jinak než Západ. Tedy někteří to alespoň tvrdí…
Více o tomto:
Nový klimatický řád
Na Summitu budoucnosti OSN (pozn.: začíná 22.9.) musí být stanoveny priority rozvoje organizace pro období po roce 2030. Na summitu světoví lídři přijmou Pakt budoucnosti, který prokáže globální solidaritu v zájmu současných i budoucích generací.
Jednou z nejdůležitějších částí tohoto dokumentu bude klimatická agenda. Příští konference smluvních stran (COP) Rámcové úmluvy OSN o změně klimatu se bude konat v Baku v listopadu 2024. Jedním z hlavních cílů bude stanovení společného kvantifikovatelného cíle pro financování.
Prezidentská trojka, která zahrnuje Spojené arabské emiráty, Ázerbájdžán a Brazílii, připravuje plán, jehož cílem je výrazně rozšířit mezinárodní spolupráci a povzbudit země, aby na národní úrovni přispívaly ambiciózněji k posílení svých akcí na omezení globálního oteplování.
O kterých tématech klimatické agendy se bude diskutovat na budoucím summitu OSN? Jaká budou hlavní témata nadcházející klimatické konference v Baku? Jaké cíle budou stanoveny v období před výročním COP, které se bude konat v Brazílii v roce 2025?
Stručně řečeno, toto je multipolární svět, na který se všichni těšíme.
Jihovýchodní Asie v multipolárním světě
V dnešním světě, kde se globalizace a integrace stávají stále důležitějšími faktory rozvoje společnosti, je zvláštní pozornost věnována regionům, které hrají klíčovou roli při utváření nového světového řádu. Asijsko-pacifický region se stal novým politickým a ekonomickým centrem a hraje klíčovou roli v moderním geopolitickém systému.
A nikdo nemůže popřít, že se centrum globálního rozvoje přesunulo do tohoto regionu. Jihovýchodní Asie je kritickým regionem pro světovou politiku, kde probíhají složité politické procesy, včetně územních sporů a měnících se mocenských poměrů mezi různými zeměmi.
Jak měnící se poměr sil v asijsko-pacifickém regionu ovlivňuje globální geopolitickou situaci? Které vnější síly ovlivňují politické procesy v asijsko-pacifické oblasti? Jak by mohl probíhající proces odcizení mezi Spojenými státy a Čínou změnit globální politické a ekonomické vztahy?
Jaké jsou zájmy NATO v asijsko-pacifickém regionu vzhledem k rivalitě mezi USA a Čínou? Mohla by se jihovýchodní Asie stát novým globálním finančním centrem?
Moderátor: Alexander Dugin. Bez legrace….
Stále ještě věříte v multipolární svět???
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]