Již opakovaně jsem zde upozornila na Summit budoucnosti, který se má již od 22.9. konat na půdě OSN. Podle programu by de facto právě na tomto summitu mělo dojít se souhlasem zemí z celého světa k zavedení jakési „světové vlády,“ která by byla obdobou NWO.
Podle informací, které kolem chystaného summitu a smlouvy, kterou by měly podepsat vlády všech členských zemí, vychází najevo, by dokonce tato smlouva mohla plně nahradit také Pandemickou smlouvu WHO.
Ta nebyla po velkém humbuku ze strany veřejnosti i odborníků z celého světa schválena na posledním shromáždění WHO, kde nakonec došlo pouze na schválení části změn Mezinárodních zdravotních předpisů.
Ovšem kompetence, které by na sebe měla převzít OSN, by měly v podstatě zahrnovat i ty, které měly být dány Pandemickou smlouvou (dohodou) WHO.
Zde je také na místě připomenout, že WHO spadá pod OSN, takže může v podstatě fungovat jako „poradní orgán OSN“ v případě vyhlášení pandemie a především nařizování restrikcí či očkování.
Pandemická smlouva WHO se zdá být pouze jedním ze sedmi pilířů, podle nichž se prostřednictvím Organizace spojených národů formuje globální vláda. OSN hovoří o globálním vládnutí .
V březnu loňského roku představila OSN ve zprávě sedm takzvaných „globálních šoků,“ z nichž jedním byla pandemie koronaviru.
Prostřednictvím „nouzové platformy“ chce být OSN připravena na budoucí „globální šoky“. Tato platforma by měla být spuštěna automaticky v případě (potenciálních) hrozeb, které by mohly ohrozit cíle udržitelného rozvoje Agendy 2030.
Těmito sedmi „šoky“ jsou rozsáhlé klimatické události, budoucí pandemie, události s velkým dopadem zahrnující biologický činitel, narušení globálního toku zboží, lidí nebo financí, rušivé aktivity v kybernetickém prostoru nebo narušení globální digitální konektivity, významná událost ve vesmíru, která vážně naruší jeden nebo více kritických systémů na Zemi, a nepředvídaná rizika.
Prostřednictvím „nouzové platformy“ chce být OSN schopna ujmout se vedení v příští krizi. Podle OSN koronavirová pandemie ukázala, že vlády členských států byly „špatně vybaveny k tomu, aby se účinně vypořádaly s mimořádnou situací tohoto rozsahu a složitosti.“
Je možné, že v případě nové krize budou použity nástroje, které stejně jako u Covidu porušují základní práva a svobody.
„Pracujeme na globální vládě, která nejen zvládne krizi, jako je koronavirus, ale bude se také zabývat všemi druhy dalších výzev,“ uvádí OSN, která chce přijít se „Smlouvou pro budoucnost.“
Ta by měla být uzavřena na summitu budoucnosti dne 22. září.
Takto vytvořená „globální vláda“ bude nejen zvládat krizi, jako je Covid, ale bude se také vypořádávat se všemi druhy dalších výzev (nebo hrozeb k tomu). Konečným cílem je dosáhnout včas všech 17 cílů Agendy 2030.
K uvedenému jen dodávám, že Agenda 2030 byla schválena v roce 2015 a poté byla implementována na úrovni národních států ( u nás v roce 2018).
Aktuálně se ji tedy snaží naplnit většina zemí světa, přičemž v rámci členských států dohlíží na její plnění také EU.
Co se týká Pandemické smlouvy, tak ta už by v podstatě s touto „Smlouvou pro budoucnost“ ani nebyla zapotřebí. Tento dokument ji plně nahradí.
Nepochybuji, že naše plně lokajská vláda bude mezi prvními, kdo ji nadšeně podepíše. Bude však zajímavé sledovat, jak se zachovají země, které si hrají na „rebelující.“
Průběh summitu budu samozřejmě sledovat a přinesu i všechny zajímavé výstupy, včetně informace o tom, kdo případně odmítl smlouvu podepsat (pokud se tedy někdo takový najde).
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5 ]