VIDEO: Australský senátor varoval před přijetím zákonů inspirovaných Velkým resetem Klause Schwaba, který zavede do praxe tzv. “život na předplatné” a transformuje národy z demokracií do otroctví a nevolnictví! Jenže na Slovensku už to jede a první sloven
RSS

VIDEO: Australský senátor varoval před přijetím zákonů inspirovaných Velkým resetem Klause Schwaba, který zavede do praxe tzv. “život na předplatné” a transformuje národy z demokracií do otroctví a nevolnictví! Jenže na Slovensku už to jede a první sloven

VIDEO: Australský senátor varoval před přijetím zákonů inspirovaných Velkým resetem Klause Schwaba, který zavede do praxe tzv. “život na předplatné” a transformuje národy z demokracií do otroctví a nevolnictví! Jenže na Slovensku už to jede a první slovenská banka bude lidem měřit emise jejich CO2 na bankovních účtech, přesně jak před rokem varoval v předstihu Aeronet v souvislosti se švédským pilotním projektem Doconomy! Uběhl rok a už je to na Slovensku, i když zatím jen v “Lite” verzi, která na rozdíl od švédské předlohy lidem neblokuje nákupy. Zatím!
Australský senátor Malcolm Roberts měl před několika dny v australském parlamentu projev, ve kterém varoval před přijetím legislativních rámců a změn v Austrálii, které jsou inspirovány Velkým resetem Klause Schwaba. Jedná se především o zákon digitální identity, který má spojit celou řadu státních a soukromých databází do jedné jediné ID aplikace, od karty na parkování, přes průkaz zdravotní pojišťovny, až po bankovní účty a hypoteční žádosti o úvěr. Součástí aplikace by byl i bodový systém, který by v budoucnu mohl být využit pro udělování kreditního skóre obyvatelům Austrálie. Očkování by bylo oceněno 5 body, zmeškané očkování by vedlo ke ztrátě 5 bodů apod. Podrobnosti o australském modelu digitální identity unikají na veřejnost postupně, ale beze zbytku potvrzují předpovědi Aeronetu o nasunování prvků Total Control ve všech zemích tzv. západního světa.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v1c16rx","div":"rumble_v1c16rx"});
Je sice hezké, že australský senátor umí pojmenovat hrozby, kterým budou Australané čelit, ale obávám se, že už je pozdě na Great Resist (Velký odpor) ve chvíli, kdy drtivá většina Australanů se nechala naočkovat mutagenním roztokem, který mrzačí lidi a projevuje se hlavně u vrcholových sportovců při velkém fyzickém výkonu, že najednou už nejsou schopni výkonů, kterých byli schopni před očkováním. Cyklisté nemohou dýchat, nedokáží ušlapat na kole etapu do kopce, chytají se bolestí za prsa jako při infarktu. Tenisté cítí mdloby, nemohou se nadechnout, cítí se slabí, skrečují turnaje.
Půl až tři čtvrtě roku po očkování se u lidí objevují problémy s ledvinami a s pásovými opary, ale to všechno je umlčováno a v médiích hlavního proudu ignorováno. A jako by nestačil covid, tak se objevily najednou opičí neštovice a WHO oznámilo celosvětovou krizi opičích neštovic . Do Evropy se dostaly prý přes Itálii spolu s homosexuálními migranty, takže WHO nyní apeluje [ 1 ] na gaye, aby se zdrželi sexuálních aktivit a neroznášeli nemoc. To je rada k nezaplacení, asi jako doporučení, abyste přestali dýchat, protože tím roznášíte CO2.
Velký reset podle vize Klause Schwaba je realizován postupně ve všech zemích kolektivního Západu
Jinými slovy, očkování se stane součástí hodnocení do programu digitální identity. Už dnes některé české servery vyžadují po čtenářích přihlášení se do diskusí pomocí bankovní identity, jinak lidem není dovoleno se k ničemu vyjadřovat v diskusích. Jakmile potom něco napíšete do komentářů na takovém serveru, redaktor vás okamžitě nahlásí na policii, přímo adresně. Proto diskutování na českých MSM serverech je v dnešní době doslova sebevražda. A právě proto sociální kredit má využívat bodový systém a navázat jej na čerpání služeb, benefitů, ale dokonce i na výkony osobních práv a svobod, což už je daleko za hranou Ústavy. Jenže, jak se zdá, Ústava je již v mnoha zemích jen kus hadru, se kterým se nevytírá podlaha, ale utírá se huba všem zastáncům právního státu a svobody.
Nabíjení předplaceného elektrického auta Všechno, co teď okolo sebe vidíte, je útěk západní civilizace ke globálnímu chudnutí, které má transformovat vyspělé západní demokracie do totalitních neofeudalismů připomínajících až otroctví. Chudí lidé nebudou nic vlastnit. Všechno si budou pronajímat na bázi předplatného. Od koloběžek na baterky na ulicích, které jsou k vidění už dnes, až po předplatné na bydlení, na nábytek, na vybavení domácnosti. Dokonce to už i funguje, jeden z největší českých online obchodů nabízí prodeje mobilních telefonů na předplatné bázi, kdy platíte měsíční předplatné a díky tomu dostanete každé 2 roky nový model telefonu.
Nebudete nic vlastnit a budete žít své životy na bázi předplatného
To je přesně to, o čem píše Klaus Schwab v knize 4. Průmyslová revoluce v části o cirkulární ekonomice. To samé software a programy, začínají mizet trvalé licence a mění se na roční předplacené modely. A to samé automobilky, které chtějí lidem v autech nabízet funkce auta na bázi předplatného , třeba rádio v autě vám bez předplatného nabídne jen 3 stanice v paměti, s předplatným neomezený počet stanic. Bez předplatného nefunguje automatická klimatizace, jenom manuální. Bez předplatného je vypnutá parkovací kamera a navigace. Po zaplacení předplatného se funkce zaktivují.
Propagační poster WEF: Nebudete nic vlastnit a budete šťastní Tento model je popsán ve zmíněné Schwabově knize jako “ Udržitelný model firemního obratu ” a de facto jde o princip, že trvalý příjem v menších částkách je udržitelnější forma podnikání než jednorázové platby a poté několik let nic od konkrétního zákazníka. V takovém modelu platí, že nikdy nic nevlastníte, jenom si to předplácíte. V případě programů to třeba nepřekvapí, ale v případě telefonů už to tak běžné není. A to je jen začátek. Brzy se to začne týkat osobních aut, nábytku, vybavení domácností a zejména nemovitostí. Lidé si budou vydělávat tak málo, že nikdy na vlastnictví nemovitosti už nedosáhnou.
Cirkulární ekonomika je o tom, že platby za věci, které nevlastníte, se cirkulárně opakují donekonečna
A tak si budou nemovitost předplácet. Rozdíl mezi předplatným a nájmem spočívá v tom, že když nezaplatíte předplatné na další měsíc, vyhodí vás z bytu do 60 minut a nastěhují tam jiného člověka, který si jednotku předplatil za vás. U běžného nájmu vyhození z bydlení tak snadné není. Přesně takhle má fungovat cirkulární ekonomika podle Klause Schwaba. A hodnocení člověka, jaký bude mít kredit, se postupně začíná v Evropě budovat a zavádět. Minulý rok v září jsme na Aeronetu přinesli článek [ 2 ] o švédském fintech startupu Doconomy, který ve spolupráci s firmou MasterCard zavedl první debetní kartu na světě, která měří emise CO2 z nakupovaných produktů a služeb a po dosažení určitého objemu CO2 za měsíc se karta zablokuje a již s ní nemůžete nakupovat.
Klaus Schwab se svojí knihou 4. Průmyslová revoluce Tato technologie vznikla ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba a jak už jsem psal minulý rok v článku o Doconomy, omezování spotřeby lidí pod jakoukoliv záminkou, ať už jsou to emise CO2 nebo cokoliv jiného, je vždy možné chápat za nástroj brzdění a omezování inflace. Tím, že vám karta zablokuje nákup pod nějakou záminkou, tím se brzdí inflace. A přesně teď po roce, co jsme přinesli článek o švédské firmě Doconomy a její blokovací platební kartě, přichází další nástroj měřící CO2 ve spojení s bankovním účtem. Stojí za ním pro změnu VISA a pilotní projekt se rozjel na Slovensku!
Tatrabanka začala klientům na Slovensku počítat spotřebu CO2
Slovenská Tatrabanka jako první banka v zemi začala zavádět do své mobilní bankovní aplikace nový nástroj na měření spotřeby CO2 majitele účtu [ 3 ]. Na tuto šokující informaci nás upozornilo několik slovenských čtenářů, kteří nám napsali, že mají obavy a strach, kam to postupně povede a jestli jednoho dne to nebude jako ve Švédsku s kartou Doconomy, která lidem blokuje transakce po vyčerpání CO2 kvóty. Slovenská Tatrabanka zahájila spolupráci s německou fintech společností  ecolytiq GmbH , za kterou stojí americká společnost VISA.
Aplikace klientům Tatrabanky počítá CO2 z nákupů v potravinách, restauracích a na čerpacích stanicích. Na rozdíl od švédské firmy Doconomy nedochází k žádnému aktivnímu omezování klienta, aplikace prostě jen hlásí objem CO2. Jenže, slovenští čtenáři nám do redakce napsali, že mají obavy, že pouhým informováním o objemu CO2 jejich nákupů to asi neskončí a v budoucnu to může být k něčemu použito. S tímto bohužel musíme souhlasit. Samotné zobrazování objemu CO2 v aplikaci je sice bezúčelné, ale to prostě nemusí zůstat navždy.
Aplikace slovenské Tatrabanky. FOTO: Tatrabanka Když aplikace bude umět počítat CO2, potom se může někdy v budoucnu stát, že Evropská komise nařídí omezení prodeje paliv kvůli krizi na Ukrajině a stanoví na občana EU limit třeba 20 litrů benzínu na měsíc. Jak se to udělá, aby to lidé neobcházeli, že budou objíždět různé pumpy a všude si vezmou 20 litrů? No přece jednoduše, orgány EU zakáží prodej paliv za hotové peníze a bude je možné kupovat jen platebními kartami. A jakmile platební karty budou umět počítat CO2, budou umět počítat i litry benzínu nakoupené danou osobou. I když byste měli třeba více účtů u více bank, tak to neobejdete, protože všechny banky vydávají platební karty jen od dvou amerických společností, od firem VISA a MasterCard.
Karbonovou stopu už počítají lidem i donáškové firmy a nadnárodní korporace. Proč? Pro zábavu z počítání? Ne, je to příprava na Total Control a personální karbonovou daň
A kdo stojí za aplikací Tatrabanky? VISA! A kdo stojí za aplikací švédské Doconomy? MasterCard! Jinými slovy, nepůjde to obejít, protože jakoukoliv kartou zaplatíte, databáze VISA i MasterCard uvidí, že tento měsíc jste již 20 litrů benzínu zaplatili tam a tam u té pumpy a na další benzín máte nárok až od 1. dne dalšího měsíce. Chápete? Počítání CO2 na bankovním účtu nebo kartě, to je jedno, je vedeno snahou o omezování spotřeby v budoucnu, kdy k tomu dá někdo příkaz, ať už národní vláda, anebo Evropská komise. Vaši spotřebu totiž budou počítat aplikace bank napojené na společnosti VISA a MasterCard. To je celé.
Platební karta DO švédské firmy Doconomy, kterou propagoval i Klaus Schwab Ta technologie je zatím v začátcích, zavádí se postupně. CO2 už vám dnes počítají donáškové společnosti na donášky jídla, jako jsou Wolt, FoodPanda a celá řada dalších. Rovněž i u nich jsou údaje o CO2 zatím jenom informační a nemají jiný význam nebo dopad, ale to není zaručeno, že to tak zůstane napořád. Ve chvíli, kdy bude přijata tzv. osobní uhlíková daň ( Personal Carbon Tax ), o které mluví Klaus Schwab a rovněž Al Gore již několik let, se okamžitě všechno změní. Člověk by měl na měsíc třeba 2500 jednotek CO2, tedy emisní limit. A všechno, co bezhotovostně za měsíc zaplatíte, bude nést informaci o obejmu CO2 jednotek. Jakmile měsíční limit vyčerpáte, začnou se dít věci.
Hotovostní platby jen naproti skenu občanky u pokladny
Buď začnete platit vyšší daň, tzv. karbonovou přirážku, a to až do konce kalendářního měsíce, anebo v horším případě už nenakoupíte vůbec nic, s výjimkou základních potravin a léků, jako v době covidu a lockdownů. Umřít vás nenechají, ale život vám to zkomplikuje majestátně, že budete jenom zírat. Systém nelze zatím efektivně zavést, protože tomu brání hotovostní platby, které nelze trasovat a sledovat. V Německu má Strana Zelených návrh, že všechny hotovostní platby by musely být prováděny jen naproti dokladu totožnosti, který by prodavačka u kasy naskenovala do pokladny a registračního systému bankovního kolektoru.
Aplikace Ecolytiq To je již dnes možné, protože všechny doklady mají dnes již na zadní straně čárový kód, případně čitelný strojový zápis, takže platbu v hotovosti půjde naskenovat a spárovat u pokladny s identitou, jako kdyby platba probíhala platební kartou. Stejně jako dnes dáváte u pokladny k oskenování věrnostní kartu, budete dávat k oskenování i doklad totožnosti při placení v hotovosti. Jestli tento návrh Zelených projde, stane se to vzorem i pro další země v EU. Kdokoliv začne někomu počítat CO2, je to příprava na bezhotovostní společnost, kreditní systém sociálního skóre a regulace spotřeby obyvatelstva s cílem snižování inflace a zavádění přídělových poukazů na nedostatkové zboží.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden