Bez jakékoli medializace zveřejnila EMA plán rizik přípravků od společnosti Pfizer
RSS

Bez jakékoli medializace zveřejnila EMA plán rizik přípravků od společnosti Pfizer

Mají genové preparáty vedlejší účinky? Jak jsou časté? A co dlouhodobé účinky? Ovlivňuje genová injekce těhotenství a vývoj plodu? To – a mnohé další – měla za úkol vyhodnotit léková agentura EU – EMA. A zjištění? Údajně nikdo nic neví. Přípravek není dlouhodobě testován a jeho vedlejší účinky nejsou známy. Tento závěr je něco, co mainstreamová média, která vedou očkovací propagandu v goebbelsovském duchu, samozřejmě tentokrát velmi ráda zamlčí.
Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) nedávno bez mediálního zájmu zveřejnila aktualizovaný plán řízení rizik společností Pfizer a BioNTech. „Je to šokující,“ říká podnikatel Roland Brautigam, který si přečetl 167stránkový plán najednou.
„Nikdo nemůže vážně říci, že vakcíny jsou plně testovány nebo bezpečné,“ napsal Brautigam na  Twitteru . Například po dvou letech stále není známo, jaká jsou rizika pro těhotné ženy a kojící ženy, imunokompromitované pacienty, autoimunitní pacienty, diabetiky a osoby s CHOPN. Není také známo, jaká jsou dlouhodobá rizika a jaké jsou účinky míchání vakcín, ukazuje dokument.
Kromě toho byly myokarditida a perikarditida přidány bez jakéhokoli rozruchu jako „významné identifikované riziko“. V listopadu 2021 tomu tak ještě nebylo. Jen holandský Lareb, kde se v zemi hlásí vedlejší účinky léků, nyní obdržel 373 hlášení o srdeční infekci po vakcínách proti covidu.
Kolik je podobných případů v celé EU lze jen hádat. Stejně tak se můžeme jen dohadovat, kolik případů nebylo – mnohdy i cíleně – hlášeno, protože nebyl zájem spojovat dané problémy s genovou injekcí.
Pfizer a BioNTech také připouštějí, že VAED (Vaccine Acquired Enhanced Disease) je „potenciálním rizikem“. Volně přeloženo: Toto onemocnění se zhoršuje po „očkování.“
Jsou vakcíny nebezpečné nebo bezpečné pro těhotné a kojící ženy? Bezpečné, říkají vlády i propagandistická média v celé EU. Nevíme, říká ovšem Pfizer. Jsou vakcíny nebezpečné nebo bezpečné pro pacienty s RS? Bezpečně, zní všude. Nevíme, říká Pfizer.
Existují dlouhodobé důsledky? Evropští propagandisté genového přípravku říkají: „Jsou dobře prozkoumány, a proto bezpečné“. Co říká Pfizer? Nevíme….
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden