MMF zavádí Velký reset: „Je nezbytné, aby se rostoucí náklady na energii přenesly na spotřebitele“
RSS

MMF zavádí Velký reset: „Je nezbytné, aby se rostoucí náklady na energii přenesly na spotřebitele“

SLOVANKA


Nikdo nebude nic vlastnit a vše se bude sdílet. Životní úroveň nejchudších a střední třídy se musí vyrovnat. První věta pochází ze stránek Světového ekonomického fóra, které nám již dva roky nepokrytě prezentuje Velký reset, druhá pak z Agendy 2030, podle níž se musí srovnat životní úroveň obyvatel, ovšem záměrně se již neudává, jakým směrem.


Přesně to je nyní hlavním cílem globalistů. Patří k tomu jak vyvlastňování, které můžeme aktuálně vidět zejména v Nizozemsku, tak inflace, která byla plánovaná a je řízena tak, aby postupně přešla do hyperinflace a znehodnotila měnu (a tím vytvořila záminku ke zrušení hotovosti). Zásadním cílem je v tomto případě zcela vymazat střední třídu.
Možná jste si všimli, jak naše vláda bezostyšně přiznává, že nehodlá lidem pomáhat a dokonce se chlubí tím, že může sehnat  extrémně drahý  plyn (ale hlavní je, že nebude z Ruska), za který si ovšem bude občan nucen zaplatit bez jakýchkoli úlev. Pro mnohé firmy budou tak vysoké ceny zcela zničující a lze očekávat vlnu krachů, propouštění a nezaměstnanosti.
Občané, neschopni platit astronomické účty, budou upadat do exekucí. Mnoho nemovitostí tak spadne i do chřtánu těm, kdo je časem přestaví na sdílené bydlení. Přesně to se již děje v různých evropských zemích, ale i v USA.
Ovšem to, že vláda odmítá pomáhat lidem, není žádná náhoda, záměrem přece je zničit obyvatelstvo nyní především finančně. A ona výmluva, že se bude pomáhat jen chudým, je bohapustá lež, dosud jsem nenarazila na nikoho, komu by vláda pomohla – a týká se to lidí, o nichž vím, že mají hluboko do kapsy. Situace je tíživá a MMF potvrzuje, že podobný stav plně podporuje.
MMF je jednou z globalistických organizací, které patří k hlavním organizátorům a realizátorům Velkého resetu a přeměny současné společnosti na společnost neofeudální. Ovládá stejně jako WEF, WHO či OSN vlády, které poslušně konají podle instrukcí.
„Mezinárodní  měnový fond“ (MMF) to se zavedením Velkého resetu jako stínová vláda myslí vážně: žádá evropské vlády, aby přenesly rostoucí náklady na energii přímo na spotřebitele, aby ušetřily energii a usnadnily přechod na ekologičtější zdroje energie.  Zároveň vyzývá k ochraně chudších domácností – jak uvádí  Financial Times  , přičemž cituje zástupce ředitele evropského oddělení MMF.
Ve svém důsledku však toto opatření MMF povede k dalšímu zchudnutí mas, e konomické destrukci dosud nezávislé střední třídy (což je také hlavní záměr globalistů) a jejich naprosté závislosti na státních podpůrných opatřeních, která jsou zase financována MMF půjčkami. Další kroky, jako je zrušení hotovosti nebo demobilizace soukromé dopravy, jsou pak jen otázkou času: protože těm, kdo nemají příjem, musí být zajištěny pouze jejich základní potřeby, tedy aby měli co jíst a kde bydlet – a to třeba ve sdíleném bydlení.
V tomto ohledu pokračuje cesta směrem k Velkému resetu dechberoucím tempem: zadlužení států kvůli nesmyslným covidovým opatřením, následně v důsledku válečných výdajů a ekonomické podpory válkou zničené Ukrajiny, ale především sankcí, které jsou ničivé mnohem víc pro Evropu než pro Rusko, vedou k přímé závislosti na MMF a zároveň zbavují národní vlády jejich pravomocí. Ve skutečnosti se nám jen odkrývá skutečnost, že nežijeme v demokracii, ale že systémem, který zde ve skutečnosti vládne, je korporátní fašismus.
Poté, co Maďarsko bylo první zemí, která zavedla stropy cen energie, následovaly další země jako Francie, Španělsko a Portugalsko, došlo také ke snížení daně z elektřiny v Německu a Nizozemsku, dotace na energii v Itálii, Řecku, Německu a Spojeném království. Naše země byla jednou z mála, které lidem nijak nepomohly. Je tedy více než patrné, že patří k vládám, které globalisty poslouchají zdaleka nejvíc.

 
Slovanka

The post MMF zavádí Velký reset: „Je nezbytné, aby se rostoucí náklady na energii přenesly na spotřebitele“ first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden