Širší probuzení ještě chvíli potrvá
RSS

Širší probuzení ještě chvíli potrvá

NIKOLA BORNOVÁ
Na alternativě se často mluví o tzv. „probuzení“. Tedy o stavu, kdy je člověku různými okolnostmi strhnuta z očí šedivá mázdra, kterou mu na ně hned po narození nemilosrdně transplantoval lichvářský systém naší civilizace. Probouzející se člověk postupně začíná vnímat realitu takovou, jaká je. Je to velmi zvláštní stav mysli, kdy odlupujete další a další slupky lží, které nás obklopují na každém kroku. Vaše vnímání světa se začne čistit a vaše mysl rozšiřovat. Je to jako kdybyste začali loupat cibuli a pomalu se dostávali ke skutečnému poznání v jejím středu. Proces je to strašidelný a často vám z něj slzí oči, ale má v sobě i úžasný pocit očištění a radosti z poznání.
Poslední dva a půl roku se stav „probouzení“ opravdu rychle šíří. Je to skoro jak světová pandemie, a to skutečná. Otrokářský systém totiž vykládá karty na stůl a jeho prohnilost i prolhanost už je cítit jak hřenský požár, takže ho to praštilo přes rypák dokonce i lidi v Praze.
Před několika lety začínaly parazitický systém globálních oligarchů chápat desetitisíce Čechů . Teď jsou to podle mě už minimálně statisíce. A jak se jednou na tuhle cestu poznání vydáte, není cesty zpět. Když se dozvíte, že to, co jste vnímali jako realitu, byly jen stíny na stěně jeskyně a skutečný svět vypadá úplně jinak, nemůžete si to porozumění v hlavě jen tak „vypnout“.
Většina současných politiků jsou jen globalistické loutky na jedno použití.
Ta rychlost, s jakou se lidé probouzejí, spojují, předávají si zkušenosti a odhalují další a další lži, je něco naprosto nádherného. V mnoha ohledech žijeme v úžasné době! Přesto je zároveň šokující, že ten proces neprobíhá ještě rychleji. Impérium lží je svlečeno do naha, ale většina lidí pořád provolává „Sláva císařovo novým šatům!“ a je dál oslněna odlesky císařovy holé řiťky. Spousta lidí ty lži a manipulaci prostě nevidí. Mají dál přetaženou mázdru přes oči, jsou napůl slepí a jako zombie se zmateně potácejí životem. Vůbec nechápou procesy, které se kolem nich dějí.
Někteří lidé jsou dokonce ve zvláštním stavu, kdy už něco začínají tušit, ale  nepřekroucená realita je tak šíleně děsí, že brání svůj iluzorní svět pohádek  ještě  agresivněji  než dřív . Většinou jsou to novináři, různí aktivisté nebo „progresivní lidičkové“, kteří pracují pro nadnárodní korporáty a nadnárodní neziskovky – tedy pro organizace, které jsou hlavními nástroji pro udržování fata morgány naší současné falešné reality. A samozřejmě jsou tu i spousty amorálních kriplů, kteří třeba i něco tuší, ale vůbec jim na tom nezáleží – hlavní pro ně je uválet si v tom systému co největší kuličku hnoje a mít víc než ostatní, děj se co děj. Těch je bohužel plná naše politika, soudy i vedení bezpečnostních složek.
Skupina „spáčů“ a cynických parazitů je bohužel pořád větší, než skupina „probuzených“. A to dost výrazně. Ale skupina spáčů se zmenšuje a skupina probuzených naopak roste. Takže záleží jen vás, jestli aktuální proces vnímáte jako optimisté (lidí, kteří prohlédli iluzi kouře a křivých zrcadel přibývá jako snad nikdy v historii) nebo jako pesimisté (probouzejících se je pořád výrazná menšina a odporný systém globální lichvokracie tak dál zůstává při životě).
Každý z nás má o průběhu tohoto procesu jasné příklady ze svého okolí. Například – jedna větev naší širší rodiny je celá napíchaná nebezpečnými pseudovakcínami, část dokonce třikrát. K dotlačení ostatních k opakovaným injekcím nebezpečné látky stačila v té rodině jedna aktivní osoba „z oboru“, která o věci sice neví vůbec nic, ale aktuálně je „důležitá“, protože je přece u jádra problému a tak tomu musí rozumět. Nové zdravotní problémy, které se u nich teď objevují (vyrážky, bolesti kloubů…) s injekcemi samozřejmě nijak nesouvisí.
Ohledně další části operace na kompletní devastaci naší společnosti a ekonomiky tahle část rodiny také netuší nic – nesmyslné zdražování je prostě jen náhodná práce několika blbých politiků a Putina . Všechno je jen blbá shoda okolností, nic víc. Když jsme je už před víc než půl rokem varovali, jak to bude celé pokračovat a co se na nás všechny chystá (energetická krize, zdražování potravin a pohonných hmot atd.), smáli se nám a pohrdavě nás odmávli rukou. Teď najednou řeší to, že v zimě budou muset odpojit topení. Koupili si malá elektrická kamínka, která přesunou vždy do té místnosti, kde zrovna budou. Starší část rodiny se odsune do panelákového bytu, kde je ještě možné drahé energie zaplatit. I tahle část procesu je pro ně jen shodou okolností, kterou má na svědomí zlý Putin a náš ukrajinský premiér Ignorovič Fialčenko.
Všechny procesy, které právě probíhají a mají přinést Velký Reset a digitální otroctví, bohužel vnímají naprosto kaleidoskopicky. Všechny události kolem nich jsou jako náhodně seskupené střípky skla v kaleidoskopu, které spolu nijak nesouvisí a prostě se jen čas od času náhodně přeskupí. Když jim chcete vysvětlit, kdo to ve skutečnosti orchestruje a proč, tak neposlouchají a posmívají se vám. Někdy se i rozčilují, že šíříte nesmysly. „ To by se přece neutajilo “ a „ to jsou kremelské dezinformace “ jsou už takřka univerzální odpovědí. Ale i u nich dostává oční mázdra trhliny – chápou třeba, že masová migrace (odkudkoli) může naší zemi úplně zničit a musíme se jí bránit. Že nejmenovaný konflikt na východ od nás není úplně černobílý. Že EU už pro nás je spíš zátěž než bonus. Nebo že naše vláda i část soudů jsou zkorumpované až do morku kostí (jen nechápou kým a proč).
Sovy nejsou tím, čím se zdají být…
Jenže je tu i světlá stránka. To když zjistíte, že jiná větev rodiny s vámi najednou mluví o tématech, která byste od nich absolutně nečekali. Třeba když zmiňují něco, co řekli nebo napsali skuteční novináři a analytici (ano, i ti pořád existují, i když v hlavních médiích jsou prakticky neviditelní). Dokázali překonat všechny ústrky a nenapíchali se jedovatou šmakuládou. Začali vnímat, co se děje na obloze nad našimi hlavami. Udělali si rozumné zásoby, zdokonalují užitkové zahrádky, do domu si nainstalovali kamna na dřevo jako alternativní zdroj tepla, tráví mnohem více času v přírodě než v supermarketech. Prostě – probírají se z transu, do kterého nás záměrně uvádí hlavní média, politici, kolaborující umělci, sociální sítě, všudypřítomná ikonografie v ulicích atd.
Jinými slovy – dějí se věci naprosto příšerné a děsivé, ale proti tomu zároveň sílí podhoubí pro proces obnovy a uzdravení lidských myslí a tím i celé společnosti. Ještě se bohužel nedá odhadnout, jak to celé dopadne a jak bude vypadat planeta Země za 10 let, ale nemá smysl propadat nějaké beznaději. Procesy regenerace jsou nastartovány a snad v budoucnu přinesou sladké ovoce. I kdyby ale ten proces obnovy trval dekády, tak je důležité myslet na to, že náš život je v rámci celého všehomíru jen pouhé bliknutí. Měli bychom si tedy užívat každý den, každý nádech voňavého vzduchu v lese nebo na rozkvetlé louce, každý úsměv našich partnerů nebo radostné zavýskání našich dětí. I přes sílící cenzuru a manipulaci je hledání pravdy pořád jednodušší než kdykoli v historii. Můžeme čerpat poznání i radost z obřího množství kvalitních knih, filmů, dokumentů, obrazů, hudby, soch i staveb. I když jsou obklopeny čím dál tím větším množstvím odpadu, pořád tu jsou a my k nim máme poměrně snadný přístup.
Svět je úžasný. Aby to nebylo zničeno, stačí jediné – nevzdávat se a dál žít podle svého přesvědčení. Nenechat se manipulovat globálními parazity a jejich impériem lží a strachu. Klidně a s optimismem šířit poznání. Nic si nedělat z toho, jakými nálepkami a nadávkami nás častuje stádo vyděšených a zblbnutých oveček (protože i většina z probuzených lvů byly dřív ovce). Držet bradu hrdě vztyčenou a užívat si každého dne. Protože vy jste ti, kdo mají nejvíc zdravého rozumu a prohlédli jste všudypřítomné lži a korupci jako první. Jste napřed, a to jen a jen díky svému vlastnímu rozumu a povaze. To vy vedete svoje okolí směrem k lepší budoucnosti a kazíte plány globálních parazitů – přirozeně, sami od sebe, pouhou svojí přítomností, každým svým činem i slovem. A to je super.
 
bornova.pub
The post Širší probuzení ještě chvíli potrvá first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden