Velká Británie vypustila další katastrofální čísla, celých 70% obětí COVID-19 v měsíci září bylo z řad plně očkovaných! Lidé s vakcínou podle statistiky mají 10x vyšší pravděpodobnost úmrtí, než mají neočkovaní! Hospitalizovaných lidí nad 30 let je ve Vel
RSS

Velká Británie vypustila další katastrofální čísla, celých 70% obětí COVID-19 v měsíci září bylo z řad plně očkovaných! Lidé s vakcínou podle statistiky mají 10x vyšší pravděpodobnost úmrtí, než mají neočkovaní! Hospitalizovaných lidí nad 30 let je ve Vel

Velká Británie vypustila další katastrofální čísla, celých 70% obětí COVID-19 v měsíci září bylo z řad plně očkovaných! Lidé s vakcínou podle statistiky mají 10x vyšší pravděpodobnost úmrtí, než mají neočkovaní! Hospitalizovaných lidí nad 30 let je ve Velké Británii více naočkovaných než neočkovaných a s věkem poměr dramaticky roste! A v Česku skončily volby a vakcinační mafie už vyhrožuje, že kdo si nevezme jehlu, nebude moci jít do restaurace, anebo dokonce už ani do práce! Když se lidé nepřijdou očkovat dobrovolně, opravdu to uděláme, vyhrožují čeští politici pár dní po volbách!
Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UK Health Security Agency) dnes publikovala statistiky covidových čísel ve Velké Británii za měsíc září [ 1 ] , konkrétně za 36. až 39. týden a statistiky znovu potvrzují, že očkování je ve skutečnosti nástrojem, který funguje jako induktor pro vyvolání těžkého průběhu nemoci s následnou smrtí, a to především pro osoby ve věkové hranici nad 80 let. Znovu se potvrzuje, že namísto zdraví a bezpečnosti získávají očkovaní lidé jakýsi bizarní lístek do děsivé loterie, ve které mohou vyhrát hospitalizaci a pár dní poté fešácký mramorový náhrobek.
Vstřikování experimentálních roztoků do žil seniorů je v podstatě v rozporu s Mnichovským kodexem, který zakazuje vykonávání pokusů na lidech. A společnosti jako jsou Pfizer toto přesně na lidech provádí, a to ve spolupráci a ve spolupachatelství s jednotlivými vládami, které jsou tím pádem zodpovědné za každého zemřelého pacienta, který se nechal roztokem naočkovat a stejně onemocněl a následně zemřel. Ale podívejme se nejprve na čísla z Velké Británie. Tam totiž 70% lidí zemřelých v září na COVID-19 pocházelo z řad očkovaných Britů.
Počty nakažených a hospitalizovaných ve Velké Británii v měsíci září
Podle těchto údajů se počty případů Covid liší mezi očkovanými a neočkovanými osobami kolem 30. roku věku, přičemž neočkovaných osob se Covidem nakazilo méně (738,4) než očkovaných osob (763,6). Alarmující je, že počet nakažených virem Covid se kolem 40. roku věku více než zdvojnásobuje, přičemž na očkované osoby připadá 1281,8 případů, zatímco neočkovaní čtyřicátníci hlásí pouze 690 případů. Trend výskytu infekcí Covid navzdory dvojímu očkování pokračuje i ve věkových skupinách po 49. roce věku, přičemž starší věkové skupiny vykazují podobný vzorec. Údaje, které zdánlivě vyvracejí narativ o tom, že “vakcíny fungují”, vyvolaly na sociálních sítích nevoli, přičemž mnozí obviňují ve světě již mnohdy povinné vládní očkovací programy z šíření právě toho viru, který prý chtějí vakcíny zastavit.
Očkovaných ve věku nad 80 let zemřelo v září ve Velké Británii 10x více než neočkovaných
Tabulky úmrtnosti jsou potom ještě děsivější. Za měsíc září zemřelo ve Velké Británii po 2. dávce ve věku nad 80 let celkem 1235 pacientů, zatímco neočkovaných zemřelo jenom 133 osob. To je téměř 10x vyšší úmrtnost očkovaných hospitalizovaných pacientů než těch neočkovaných. Takto šílená statistická data nepotřebují naprosto žádné další komentáře.

The @joerogan Experience with Alex Berenson is fascinating. 70% of the people in the UK that died of Covid in Sept. we're fully vaccinated. Why isn't that common knowledge?
— Dana M. (@danambr) October 13, 2021

Jsou to stejná data, jako mají v Izraeli, stejné poměry očkovaných a neočkovaných. Znovu si představte, že by nešlo o očkování proti koronaviru, ale třeba proti žloutence. A teď si představte, že by na nemocničních lůžkách bylo hospitalizováno teď ve Velké Británii téměř 10x více naočkovaných než těch očkovaných. Co by to znamenalo? No, byl by to obrovský skandál, že vakcína proti žloutence nefunguje, jinak by přece nebylo v nemocnici 10x více naočkovaných než těch neočkovaných.
Počty zemřelých očkovaných v měsíci září ve Velké Británii
Tahle jednoduchá matematika je o to děsivější, že se neustále zdůrazňuje, jak očkování ochraňuje zranitelné seniory. Přitom právě oni po očkování umírají v nemocnicích suverénně nejvíce. Je jich prakticky 10x více než neočkovaných. Takhle děsivá realita je pro mnoho lidí naprosto nestravitelná, je to doslova na úrovni genocidy a za asistence zmanipulovaného obyvatelstva, u kterého se objevuje čím dál zřetelněji Stockholmský syndrom.
Obyvatelstvo je rukojmím vládní a vakcinační mafie, ale po roce a půl života v rolích rukojmích najednou začíná obyvatelstvo sympatizovat s touto mafií a staví se na obranu očkování, propagují očkování a sami přesvědčují příbuzné a rodinné příslušníky, aby se dali očkovat. Výsledek voleb v ČR to mimochodem potvrdil, že tento Stockholmský syndrom opravu účinkuje na obyvatelstvo, protože to zvolilo do parlamentu jen ty strany, které očkování propagují a razí, anebo klidně a bez protestu tolerují. Mafie sobě! Takto lakonicky by se daly ohodnotit české volby a jejich výsledek.
Lékař z plzeňské fakultní nemocnice vyhrožoval, že je třeba zvážit zákaz chození lidem do práce, pokud nebudou očkovaní
A důkaz o tom, že mafie se nyní po volbách rozjede, o tom svědčí poslední výroky představitelů státu a vakcinačních drábů na České televizi a v českých médiích. Jistý epidemiolog z Plzně z tamní fakultní nemocnice, ve které zemřela maminka Pavla Hlávky ze SVCS, arogantně na České televizi vyslal výhrůžku 10 milionům občanů ČR, že pokud se nepřijdou očkovat, takže je třeba zvážit i možnost, že se neočkovaným zakáže chození do práce, do zaměstnání [ 2 ] .
Ano, přesně takhle se chovali nacisté, ovšem nikoliv k obyvatelům Protektorátu Čechy a Moravu, ale k vězňům v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau, kde Dr. Joseph Mengele prováděl mj. i vakcinační testy na vězních. Kdo odmítl s Mengelem spolupracovat, byl odstraněn z denního rozpisu práce v Osvětimi, nesměl pracovat. A kdo nepracoval, to automaticky znamenalo rozsudek smrti. Je neuvěřitelné, že dnes v roce 2021 v České republice jsou lékaři, kteří chtějí na celé populaci vynucovat účast na očkování experimentální vakcínou tím, že kdo se nezúčastní, nebude moci chodit do práce.

Petr Pazdiora, epidemiolog, LF UK v Plzni (14. 10., ČT 24) "Měli bychom si říct, jak dlouho tolerovat neočkované. Proočkovanost nestačí na vznik kolektivní imunity.(…) Je třeba zvážit, zda neukončit dotace testů a od určitého data nedovolit vstup neočkovaným do práce."
— Olena (@OliOlena) October 14, 2021

A to není všechno.  Hlavní hygienička Pavla Svrčinová dnes připustila [ 3 ], že se zvažuje opatření, že restaurace budou otevřené jenom a pouze pro očkované osoby. Prý je to jen úvaha, ale pokud dojde ke zhoršeni epidemiologické situace (a to dojde, na to vezměte jed, to je nachystané) v České republice, prý to je jedna ze zvažovaných variant. A to je pouze začátek. Jedná se o pokusné balónky, kdy se zjišťuje, jestli obyvatelstvo nezačne řvát a křičet, že už je to moc a přes čáru.
To pouze ukazuje, že vláda a vakcinační mafie si pořád ještě v ČR není jistá svými kroky, takže dochází na signalizaci pomocí balónků v podobě testovacích výroků v médiích a čeká se na reakci, jak velký řev tyto pokusné výroky vyvolají. Nemyslete si, že farma mafie něco politikům odpustí. Politici mají příkazy, které musí plnit a experimentální roztoky s grafenem a podivnými organismy chtějí napumpovat do prakticky celé populace. Jen si zkuste dát vakcínu Pfizer na topení, na radiátor na pár hodin a potom to strčte pod mikroskop, napsala nám lékařka z Jižních Čech. A uvidíte, co  všechno se začne v tom roztoku hýbat, jak to tam ožije.
Vakcíny možná nejsou ani tak terapeutickými jako spíš kultivačními roztoky pro podivné organismy
My samozřejmě vakcíny k dispozici nemáme, ale pokud někdo má přístup k těmto roztokům, může to vyzkoušet a provést kultivaci roztoku pomocí mírného zahřívání, a to nejlépe na lidskou tělesnou teplotu zhruba 36,5 stupně Celsia. Proč myslíte, že Pfizer pořád mele dokola, že vakcíny nesmí zůstat v teple a musí se skladovat v hlubokém podchlazení? Proč myslíte? No tak se zamyslete? Ano, v tom roztoku jsou kultivační organismy, které se mají ale kultivovat až v lidském těle, ne dříve.
Roztok Pfizer
Koneckonců, Dr. Carrie Madejova podrobně zkoumala kultivovanou vakcínu pod mikroskopem a objevila [ 4 ] neuvěřitelný organismus. Tyto organismy jako jsou morgellony či chobotničky však vykazují strukturální růst, takže jasné, že tento růst je nežádoucí, pokud by začal v lahvičce, tedy ještě před natažením do stříkačky. A spouštěcím faktorem růstu je právě podle všeho tělesná teplota člověka. Rovněž lékař nám potvrdil, náš kolega, že uchovávání vakcín v hlubokém podchlazení se provádí jen za účelem suspendace kultivačního obsahu v roztoku. Jenže virová šablona mRNA nepotřebuje kultivaci, ani podchlazení, to je nesmysl zdůrazňuje náš kolega.
Najednou to dává smysl, proč vakcíny musí být podchlazené a držené v mrazácích, protože jinak by ty roztoky podle všeho “ožily”
Šablona mRNA je uchována v lipidovém virovém pouzdru, které nepodléhá zkáze při pokojové teplotě, ani nedochází k nějaké kultivaci šablony při této teplotě, takže důvod pro hluboké podchlazování u vakcín Pfizeru musí být někde jinde. A jediným vysvětlením je kultivační organismus na živé či neživé bázi ve vakcinačním roztoku. Pokud ta vlákna, morgellony a chobotničky z vakcíny mají původ v teplotní kultivaci, potom to zapadá logicky všechno do sebe. A dobře si všimněte, že fašizace ze strany lékařů k neočkovaným se postupně bude zvyšovat. Jenže pozor, to nejsou lékaři.
Kultivované organismy ve vakcíně Pfizer. Více v článku zde .
Kdokoliv se zpronevěří Hippokratově přísaze a začne pacientovi vyhrožovat zákazem chození do zaměstnání, pokud si nenechá vstříknout do žíly kultivační roztok, tak přestává být lékařem. Takže ve Velké Británii se znovu potvrdilo, že očkovaných v nemocnicích umírá až 10x více než těch neočkovaných, ale to nebrání tomu, aby čeští lékaři nezačali už dokonce vyhrožovat občanům ztrátou nároku na chození do práce, pokud si nevstříknou roztok. Pomoc od veřejnosti nečekejte, ta je zhypnotizována a ve stavu zmanipulovaných rukojmích podle vzoru Stockholmského syndromu. Vašim úkolem je boj na domácí frontě, v rámci své rodiny. Pokud ochráníte rodinu před vakcinační mafií, máte splněno. Chraňte sebe, své děti a rodiče, resp. potomky. To je celé, co je potřeba udělat. Nic víc udělat nejde. Nepřítel je před branami!
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden