Nejen studie dokazují, že masky škodí zdraví, ale také „zdravý“ rozum to ví. Proto je odmítám
RSS

Nejen studie dokazují, že masky škodí zdraví, ale také „zdravý“ rozum to ví. Proto je odmítám

ROMAN BEDNÁR
Začněme s jednoduchou fyzikou: Kdo si myslí, že je možné zachytávat objekty velikosti 1 cm do sítě s kruhovými otvory, průměru 2 metry, ten uvěří třeba i tomu, že Slunce obíhá Zemi.  Mimochodem, takový je přibližně i poměr velikosti korona-viru ( maximálně 120 nanometrů) k průměru pórů ve FFP2 masce (kolem 20 mikrometrů).
Dánská studie   Bundgaard et al. 2020   poukazuje na fakt, že neexistuje žádná signifikantní redukce incidence SARS-Co-2-infekcí jako důsledek používání masek.
I studie ze Španělska (  www.papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=4046809  ) dokazuje, že masky proti korona-virům jsou neúčinné.  Účinné jsou především pro jejich výrobce, kteří na ně vydělávají miliony a pro politiky, kteří jim pomáhají je prodávat ve velkém.
Porovnání spolkových států v USA, kde byly masky povinné, s těmi, kde nebyly povinné, neukázaly žádné rozdíly.  pro okresy v Kansasu, kde byly masky povinné, bylo zjištěno, že tam byla vyšší mortalita než v okresech, kde masky nebyly povinné.
Ale pod maskami vládne i zvýšená koncentrace CO2 – což bylo prokázáno fyzikálními měřeními. To znamená, že se nebezpečně škodlivě zvyšuje i CO2 ve vdechovaném vzduchu, což mimořádně škodí především těhotným ženám, dětem a mladistvým.
Pod maskou zůstává nepřetržitě i část vydechovaného vzduchu. Měřeními to lze přesně zjistit. Pokud nemáte připevněnou masku, tak obsah CO2 ve vdechovaném vzduchu je kolem 458 ppm. S chirurgickou maskou je to již přibližně 5000 ppm.
To je již koncentrace na hranici škodlivosti.  Co je však nad touto hranicí, to už škodí zdraví. Ale s „proslavenými“ FFP2 na ústech a nose se můžete dostat až na 10 000 ppm, a to mj. už dokonce omezuje i kognitivní schopnosti mozku!
Zvýšení koncentrace CO2 ve vdechovaném vzduchu ale znamená také vyšší koncentraci virů. Proto se dostane i více vírů do plic, kde způsobí větší škody než v případě, že by koncentrace CO2 nestoupala.
V maskách se samozřejmě shromažďují také různé škodlivé bakterie a nebezpečné plísňové kultury, které se dýcháním dostávají do organismu a škodí mu.
roman-bednar.com
The post Nejen studie dokazují, že masky škodí zdraví, ale také „zdravý“ rozum to ví. Proto je odmítám first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden