ESLP má zřejmě za úkol bránit i těm nejmenším snahám o deportace či odmítání udělení azylu cizincům, jejichž úkolem je vyměnit evropské obyvatelstvo. Není divu, že hodně britských politiků, zejména z Farageovy strany, tlačí na vládu, aby z ESLP vystoupila – a totéž slibují i svým voličům.
V případě zemí EU je to jasné: Jste-li členem EU, musíte být zároveň i členem ESLP. Cestou jak vystoupit z ESLP je tedy pouze vystoupení z EU (to se týká i možnosti vystoupení z dalších podvratných organizací).
ESLP dlouhodobě řeší jakékoli spory tak, aby vytvářelo další a další precedenty, které umožní rychlejší výměnu obyvatelstva. Podobné rozsudky ve prospěch těch, kteří Evropu ilegálně obsazují, již v ESLP padly opakovaně.
Například před několika lety Evropský soud pro lidská práva rozhodl, že je povinností evropských daňových poplatníků poskytnout ilegálům zdarma stravu, oblečení i zdravotní péči.
ESLP však přijal alarmující rozhodnutí i ve zcela odlišných kauzách, které podporují globalistickou agendu.
Šlo například o kontroverzní rozsudek, že švýcarský stát musí na základě stížnosti skupiny důchodkyň řešit takzvanou „změnu klimatu.“
O bezpočtu šílených rozhodnutí by už mohla vyjít celá kniha – a další přišlo včera.
Toto rozhodnutí výrazně omezí možnosti deportací v rámci Evropy – a na druhé straně podnítí k žalobám další deportované ilegály, kteří se budou chtít „zahojit“ na tom, že byli deportováni.
Evropský soud pro lidská práva přiznal 31letému Syřanovi odškodnění v celkové výši 14 500 eur. Muž nejprve uprchl do Řecka v roce 2018, poté odcestoval do Německa a zde také požádal o azyl.
V den jeho příjezdu ho Německo deportovalo zpět do Řecka na základě Dublinské dohody. Tam byl vzat do policejní vazby na více než dva měsíce kvůli padělanému pasu.
Muž nyní podal žalobu proti tomu a spor vyhrál. Německo mu musí zaplatit 8 000 eur a Řecko 6 500 eur.
Podle nejvyššího evropského soudu měly německé úřady zajistit, aby se migrantovi po jeho deportaci do Řecka dostalo řádného azylového řízení a aby nebyl vystaven špatnému zacházení, rozhodli soudci.
Jak tedy sami vidíte, soud se zastal údajného Syřana, který přišel do Evropy s falešnými syrskými doklady.
Zde je dobré připomenout, že na dobytých syrských územích ISIS kradl originály pasů na úřadech a předával je svým bojovníkům s vyplněnými falešnými údaji.
Lze tedy předpokládat, že tento Syřan bude jedním z těchto bojovníků.
Alarmující rozsudek ESLP se zároveň stal precedentem, který nyní zřejmě zneužijí tisíce dalších džihádistů, kteří byli dosud deportováni.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5 ]