„Západ je ve válce sám se sebou, ať jdou globalisté k čertu“, hřměl Orbán v Texasu
RSS

„Západ je ve válce sám se sebou, ať jdou globalisté k čertu“, hřměl Orbán v Texasu

Maďarský premiér Viktor Orbán, který tvrdě hájí hranice, jazyk a kulturu své země, ve čtvrtek vystoupil s třicetiminutovým projevem před tisícovkami amerických obdivovatelů v Dallasu na konferenci Conservative Political Action Conference (CPAC).Hungarian Leader Viktor Orban Addresses CPAC: "The globalists can all go to hell. I have come to Texas." pic.twitter.com/v7iMykmf2I — Breaking911 (@Breaking911) August 4, 2022 Vykreslil obraz Ameriky a Maďarska, které stojí na dvou frontách v boji proti liberalismu, globalistům, komunistům a „falešným zprávám“.

„Západ je ve válce sám se sebou,“ řekl a dodal: „Globalisté mohou jít všichni k čertu. Já jsem přijel do Texasu.“„Už vidím zítřejší titulky novin: Krajně pravicový evropský rasista, antisemita a silák – Putinův trojský kůň – má projev na konzervativní konferenci,“ řekl a sklidil potlesk a smích.„Nechtěli, abych tu byl, a vynaložili veškeré úsilí, aby mezi nás vrazili klín. Nenávidí mě a pomlouvají mě a mou zemi, stejně jako nenávidí a pomlouvají vás,“ pokračoval Orbán.

Orbán také brojil proti nelegální migraci: „Abychom zastavili nelegální imigraci, postavili jsme skutečně tu zeď.“ Dodal, že jeho vláda dokázala „snížit nelegální migraci na nulu“.Poté Orbán hovořil o důležitosti rodiny a odmítnutí genderové ideologie a řekl, že musíme „postavit zeď kolem našich dětí“, abychom se ochránili před lidmi, kteří se na ně zaměřují.„Abych to shrnul, matka je žena, otec je muž – a nechte naše děti na pokoji. Tečka, konec diskuse!“

Poté řekl, že potřebujeme „méně transvestitů a více Chucka Norrise“ , což sklidilo hlasitý potlesk.„Tato dvě místa budou určovat dvě fronty v bitvě, která se vede o západní civilizaci,“ řekl a dodal: „Dnes ještě nedržíme ani jednu z nich. Potřebujeme obě. Máte dva roky na to, abyste se připravili.“Zdroj: independent.co.uk
Článek „Západ je ve válce sám se sebou, ať jdou globalisté k čertu“, hřměl Orbán v Texasu se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden