Obraz Shakespeara je posledním v řadě, který nechal po mnoha desetiletích z tradičního sídla premiéra Starmer odstranit. V podstatě nenávidí cokoli co zobrazuje historii jeho vlastní země, včetně mnoha různých osobností.
Starmer je prezentován jako ultralevičák, v podstatě je to však extrémní neomarxista, jehož cílem je zlikvidovat nejen nepohodlnou historii, ale také jakékoli opoziční hlasy.
Nakonec se mu podařilo tento cíl splnit poté, co nechal zavřít tisíce lidí jen za to, že se účastnili demonstrace nebo něco napsali na sociální sítě.
Lidé, kteří byli odsouzeni ve zrychlených procesech, mají být varováním pro všechny další britské občany, kteří by chtěli kritizovat postupující výměnu obyvatel a islamizaci země.
Ovšem Starmer jde po původnímu obyvatelstvu jako takovému, tedy nejen po otevřených oponentech.
Jako neomarxista je totiž Starmer zaměřen výhradně na ochranu menšin, nicméně chudí Britové ho nezajímají, což také potvrdil tím, když vzal důchodcům jejich zimní příspěvky, neboť tyto prostředky jsou údajně zapotřebí na plnění klimatických cílů.
Pro každý národ je důležité jeho kulturní dědictví a asi jen stěží by se ve Spojeném království našel někdo, kdo je jeho větším symbolem než právě Shakespeare, jehož hry byly nedávno terčem kritiky woke idiotů.
Možná právě proto, že je také Starmer příznivcem woke šílenství, rozhodl se, že Shakespeare není dost dobrý na to, aby jeho obraz i nadále visel na zdi sídla britských premiérů…
Keir Starmer, který je již po více než 100 dnech ve funkci britského premiéra extrémně nepopulární, stále ukazuje svou pravou tvář jako vyšinutý ultralevičák se všemi špatnými věcmi, které to obnáší.
Starmer, sužovaný nekonečnými skandály, byl přistižen, jak přijímá nekonečné pozornosti od lobbistů, musel vyhodit svého personálního šéfa se super platem, zatímco plánuje zvýšit daně a snížit zimní příspěvky na vytápění pro důchodce.
Starmer také vede válku proti britské minulosti.
Nyní vyšlo najevo, že labouristický premiér odstranil portrét Williama Shakespeara ze stěn domu č. 10 (rezidence premiéra) – což je nejnovější obraz velké britské národní osobnosti, který byl za jeho vlády „zrušen.“
Portrét jednoho z největších světových spisovatelů, byl ukryt ve skladišti. Tento krok vedl k protestům a výzvám ohledně jeho „šosáctví“.
Šosáctví lze popsat jako „postoje, zvyky a vlastnosti člověka, který zavrhuje umění, krásu, duchovnost a intelekt.“
Než se stal terčem Shakespeare, byly odstraněny portréty zobrazující Alžbětu I., sira Waltera Raleigha, Williama Ewarta Gladstona a Margaret Thatcherovou. To vyvolalo velký odpor konzervativců, nicméně odstranění Shakespeara již vadí většině Britů.
Shakespearův obraz, proti kterému Starmer protestoval, namaloval Louis Francois Roubiliac.
Ale proč byl Shakespeare terčem?
Zde je zdůvodnění:
„Mnoho Shakespearových her bylo napsáno za vlády Alžběty I., která podporovala raný obchod s otroky prostřednictvím pirátů, jako byl Sir John Hawkins. Její portrét už také nevisí v Downing Street.“
V labouristickém vyšinutém rozpoložení mysli se i mnozí ministři pokoušejí přepsat historii Spojeného království tím, že selektivně posílají historické postavy do odpadkového koše.
Než zvýšila daně a omezila dávky pro seniory, ministryně financí Raquel Reevesová také předělala svou kancelář.
„V září Rachel Reevesová požadovala, aby byly z reprezentační místnosti v čísle 11 odstraněny obrazy mužů od mužských umělců. Kancléřka údajně zavedla nové pravidlo pouze pro ženy, že na všech uměleckých dílech vystavených v místnosti musí být ženy nebo jejich autorky musí být ženy.“
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]