Islámská invaze: Během jednoho dne připlulo jen na Lampedusu 35 lodí (video)
RSS

Islámská invaze: Během jednoho dne připlulo jen na Lampedusu 35 lodí (video)

Během včerejšího dne připlulo na italskou Lampedusu celkem 35 lodí, většina lodí se do přístavu dostala s pomocí italské pobřežní stráže.
Z velmi dlouhého výčtu různých lodí, včetně popisu posádek lze shrnout, že opět připluli většinou mladí muži, v nemálo případech vydávající se za „nezletilce bez doprovodu,“ ženy tvoří velmi výraznou menšinu.
Celkově jen během několika hodin okupovalo přijímací centrum na Lampeduse 876 ilegálů. Jak již víte, tak po jistých přijímacích procedurách jsou později odváženi nově zavedenou kyvadlovou dopravou na italskou pevninu, odkud se mohou pohodlněji a mnohem rychleji rozptýlit po celé Evropě.
Na lodích samozřejmě opět připluli téměř výhradně muslimové, neboť země původu byly následující: vedlo Tunisko, následované Senegalem, dále Kamerun, Mali, Gambie, Sierra Leone, Pobřeží slonoviny, Guinea.
Jak vidíte, tak stěhování Afriky do Evropy se již stalo realitou. Pokud někdo stále tvrdí, že jde o konspirační teorii, měl by si zřejmě udělat tak měsíční dovolenou na Lampeduse.
Tristní je, že nejvíc ilegálů pomohla do Itálie dopravit pobřežní stráž, která je velmi štědře dotována z EU, takže i vy si toto platíte (video níže ukazuje jednu z oněch 35 „zásilek“, v tomto případě jde o Tunisany):
document.createElement('video');
https://necenzurovanapravda.cz/wp-content/uploads/2022/08/05.08.22-Sbarco-migranti-Lampedusa-2.mp4
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Islámská invaze: Během jednoho dne připlulo jen na Lampedusu 35 lodí (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden