Eutanazie je dnes v Kanadě doporučována ve stále spornějších případech – a i tato kauza patří k těm, kdy se „lékaři“ nebyli schopni dohodnout na tom, zda je možné problémy vyléčit nebo ne.
Nakonec tak došlo k tomu, co zažívá stále více Kanaďanů: muži kolem čtyřicítky byla doporučena asistovaná sebevražda jako ideální řešení jeho problémů způsobených v Kanadě dříve tak urputně vnucovanými genovými injekcemi.
Mnoho Kanaďanů bylo k aplikaci covidových injekcí donuceno, protože někteří zaměstnavatelé ji výslovně přikazovali a sama vláda ji nařídila pro vybrané profese. Tento případ tak jistě nebude v Kanadě nijak ojedinělý…
Muž z Ontaria ve věku necelých 40 let byl usmrcen poté, co mu lékaři diagnostikovali „syndrom po očkování COVID-19“ po třech očkováních proti COVIDu, což způsobilo, že utrpěl „vážný funkční pokles.“
Podle říjnové zprávy National Post zemřel anonymní muž z Ontaria ve věku necelých 40 let na eutanazii poté, co lékaři určili, že jeho poškození zdraví způsobené injekcemi proti COVIDu ho kvalifikovalo k asistované sebevraždě neboli „Lékařské pomoci při umírání“ (MAID) v rámci kanadského režimu eutanazie.
„Mezi četnými specialisty, kteří jeho případ řešili, nebyla potvrzena žádná sjednocující diagnóza,“ zjistila zpráva, kterou vydala 16členná komise MAID pro kontrolu smrti.
Přesto se lékaři „domnívali, že nejrozumnější diagnózou pro klinický obraz pana A (závažný funkční pokles) byl postvakcinační syndrom v souladu se syndromem chronické únavy.“
Muž po třech dávkách experimentálních injekcí proti COVIDu zažil „utrpení a funkční pokles.“
Trpěl poté také řadou duševních chorob, včetně deprese, posttraumatické stresové poruchy, úzkosti a poruch osobnosti. Dvakrát byl přijat do nemocnice s myšlenkami na sebevraždu.
Nakonec mu byl diagnostikován „syndrom po očkování COVID-19,“ který v současné době není zahrnut do kanadského systému hlášení vakcín.
Je pozoruhodné, že kanadský program odškodnění osob zraněných takzvanými „bezpečnými a účinnými“ injekcemi COVID nyní utratil 14 milionů dolarů, ale velká většina nároků zůstává nezaplacena.
Jeho smrt je dále komplikována skutečností, že se na jeho diagnóze nedokázalo shodnout více specialistů, přičemž mnozí pochybovali o tom, že jeho stav splňuje kritéria pro „neopravitelný“ stav, který je v Kanadě vyžadován pro eutanazii.
Mnozí se také ptali, zda ho jeho duševní zdraví samo o sobě nečiní způsobilým podstoupit asistovanou sebevraždu.
Smrt muže je považována za „stopu 2“, součást skupiny, která není nevyléčitelně nemocná – a jejíž přirozené úmrtí nelze rozumně předvídat. Měl tedy šanci být vyléčen a dožít se vysokého věku.
Dr. Sonu Gaind, psychiatr a profesor medicíny na univerzitě v Torontu, prozradil, že ho trápí téměř všechno v této zprávě.
„Myslím, že jsme se stopou 2 zašli tak daleko, že lidé ani nevidí čáru, kterou jsme překročili,“ řekl Gaind.
„Je celkem jasné, že někteří poskytovatelé jdou na tuto hranici a možná i za ni,“ řekl Gaind.
Jak již dříve informoval LifeSiteNews, interní informace odhalily, že kanadští lékaři zpochybňují morálku eutanazie zranitelných a zbídačených pacientů, kteří volí smrt kvůli chudobě a osamělosti.
Během svého působení v úřadu se premiér Justin Trudeau a jeho vláda snažili o třináctinásobné rozšíření asistované sebevraždy od doby, kdy byla legalizována, čímž se kanadský program eutanazie stal nejrychleji rostoucím na světě.
V současné době se čekací doby na skutečnou zdravotní péči v Kanadě prodloužily na průměrně 27,7 týdne, což vedlo některé Kanaďany k zoufalství a rozhodli se pro eutanazii místo čekání na skutečnou pomoc.
Ve stejné době nemocní a starší Kanaďané, kteří odmítli ukončit svůj život prostřednictvím „MAID“, uvedli, že je jejich poskytovatelé je nazývají „sobeckými,“ protože se odmítají nechat zabít.
Nejnovější zprávy ukazují, že eutanazie je nyní šestou nejčastější příčinou úmrtí v Kanadě. Nebyla však uvedena jako taková v 10 hlavních příčinách úmrtí kanadských statistik v letech 2019 až 2022.
Na otázku, proč byla eutanazie ze seznamu vynechána, agentura uvedla, že jako primární příčinu smrti zaznamenávala nemoci, které Kanaďané měli, když chtěli ukončit svůj život eutanazií, nikoli skutečnou příčinu smrti.
Podle Health Canada v roce 2022 zemřelo 13 241 Kanaďanů smrtícími injekcemi MAID. To představuje 4,1 procenta všech úmrtí v zemi za daný rok, což je o 31,2 procenta více než v roce 2021.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]