Oficiální čísla: Nizozemsko chce zlikvidovat 11 200 farem, dalších 17 600 má být velmi výrazně omezeno
RSS

Oficiální čísla: Nizozemsko chce zlikvidovat 11 200 farem, dalších 17 600 má být velmi výrazně omezeno

Fašistický nizozemský premiér Rutte, jehož pravidelné návštěvy na srazech Bilderbergu nejsou v zemi žádným tajemstvím, dal najevo, že od plánů likvidace farem, k nimž dochází pod průhlednou záminkou údajné ochrany klimatu, neustoupí. Jak již víte, tak zemědělci již deklarovali, že důsledkem těchto fašistických praktik vlády budou mnohem ostřejší akce než dosud, což by se zřejmě mělo projevit hned příští víkend.
Podle propočtů ministerstva financí bude až 11 200 rančerů donuceno vládou zavřít své farmy, aby snížili emise dusíku a splnili evropské ekologické předpisy. Dalších 17 600 farmářů bude muset velmi výrazně snížit počet svých zvířat, aby dosáhli klimatických cílů. To bude samozřejmě ruku v ruce s velmi přísnými „uhlíkovými“ pravidly znamenat jejich konec, s čímž vláda počítá.
A to je špatně. Protože v Nizozemsku je kolem 54 000 farem, což znamená, že asi pětina všech farem bude nucena zastavit výrobu a téměř třetina farem bude nucena snížit a zredukovat svá hospodářská zvířata, což ve skutečnosti jen mírně zpomalí jejich krach.
To znamená, že tisíce a tisíce farmářů přijdou o své živobytí ve snaze splnit vládní klimatické cíle.
Doslova způsobí, že lidé přijdou o živobytí, aby údajně splnili klimatické cíle. To je šílené. V důsledku toho samozřejmě také nebude dostatek potravin – a to je cíl. Už teď čelíme potravinové krizi, protože ceny hnojiv a obilí vyletěly do závratných výšin. Pak nastoupí různé náhražky od Billa Gatese a firem, které po celém světě šíří GMO plodiny jako Monsanto – Bayer. 
Fanatici klimatických změn se nás snaží vrátit do středověku. Jenže všichni víme, že klima je jen záminka k zavedení jakéhosi neofeudalismu. Tedy společnosti, kde ti nahoře budou ještě bohatší a ti dole budou jen bezprávnými otroky.
Stát plánuje donutit farmáře, aby prodali  své farmy státu. Jde o státem schválené vyvlastňování farem a půdy. Tak nějak se v rámci Evropy vracíme do 50. let u nás, jen s tím rozdílem, že tehdy zabavené pozemky byly zpravidla změněny na JZD či státní statky, dnes jsou určeny do značné míry k nezemědělským účelům – většinou na výstavbu sdíleného bydlení pro „obohacovače“, na výstavbu infrastruktury plánovaných megaměst – a to včetně solárních a větrných elektráren.
A zdá se, že obyvatelé Nizozemska nejsou s těmito vládními plány spokojeni, protože politická strana premiéra Rutteho – VVD, dosáhla v průzkumech nového minima. Pokud by se volby konaly nyní, přišla by o 13 ze svých 34 křesel v parlamentu. Ohromných 7 z 10 voličů říká, že jsou nespokojeni s kabinetem premiéra. Nová strana Farmářské hnutí občanů je nyní v průzkumech na druhém místě.
Farmáři se v pátek sešli s vládou , ale nejsou s výsledky spokojeni a říkají, že protesty budou pokračovat. Skupina farmářů, která tvrdí, že zastupuje 95 % farmářské komunity, oznámila „nejtvrdší demonstrace všech dob“.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Oficiální čísla: Nizozemsko chce zlikvidovat 11 200 farem, dalších 17 600 má být velmi výrazně omezeno se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden