Gates se v novém rozhovoru nezabývá pouze novým náboženstvím (či filozofií), jehož cílem by zřejmě bylo masám patřičně vymývat mozky, ale také takzvanou 4. průmyslovou revolucí, kdy již nebude zapotřebí lidská pracovní síla.
Jak „plebs“ zabavit, aby se nenudil – a zároveň se i podřídil? Není zbytečné omezovat AI? I o tom hovořil tento čelní globalista, jehož vliv na vlády byl opakovaně potvrzen…
Spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates vyzval globalisty, aby vytvořili „nové náboženství“, které by lidi zaměstnalo v blízké budoucnosti ovládané umělou inteligencí.
Podle Gatese budou mít členové široké veřejnosti brzy spoustu času, když je na pracovišti nahradí stroje, pokud vše půjde dobře.
Protože lidé budou mít volný čas navíc, Gates vyzývá globalisty, aby se zamysleli nad tím, „jak toho můžeme využít?“
Podle Gatese je odpovědí dát veřejnosti „nové náboženství nebo novou filozofii.“
Gates hovořil během vystoupení v podcastu „Possible“, který spolupořádal spoluzakladatel LinkedIn Reid Hoffman .
Stejně jako Gates je i Hoffman demokratickým megadárcem , který byl napojen na obchodníka s dětmi Jeffreyho Epsteina.
Ve skutečnosti byl Hoffman hostem v Epsteinově notoricky známém soukromém karibském letovisku známém jako „Ostrov pedofilů.“
Ve svém posledním komentáři k podcastu Gates uvažuje o tom, co může budoucnost přinést masám.
„Potenciální pozitivní cesta je tak dobrá, že nás donutí přehodnotit, jak bychom měli využít svůj čas,“ říká.
„Víte, můžete to skoro nazvat novým náboženstvím nebo novou filozofií, dobře, jak spolu zůstaneme ve spojení a budeme závislí na těchto věcech, díky kterým budou videohry vypadat jako nic, pokud jde o atraktivitu trávení volného času.“
Gates pak tvrdí, že většina lidstva nebude mít čím přispět společnosti, protože globalisté a stroje poháněné umělou inteligencí vyřeší všechny životní problémy.
„Takže je fascinující, že pokud to půjde dobře, problémy s nemocemi a nedostatkem jídla nebo s klimatem se z velké části stanou vyřešenými problémy,“ pokračuje.
„A víte, takže příští generace může říct: ‚Dobře, vzhledem k tomu, že některé věci, kterých byl masivní nedostatek, teď jsou, jak toho využijeme?“
„Víte, zakazujeme používání umělé inteligence v určitých snahách, víte, jako byste nechtěli nechat roboty hrát baseball,“ pokračuje.
„Protože budou příliš dobří. Takže je budeme držet mimo hřiště. Dobře.“
„Jak daleko byste s tím zašel?“
„Jsme tak zvyklí na tento svět nedostatku, že, víte, já, já, doufám, že uvidím, jak začneme přehodnocovat tyto hluboce smysluplné otázky,“ uzavírá Gates.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5 ]