Farage varuje, upadne-li Amerika do Marxismu, půjde za ní i Západní civilizace
RSS

Farage varuje, upadne-li Amerika do Marxismu, půjde za ní i Západní civilizace

Marxismu ohrožuje demokracie celého světa, ne jen Ameriky, varoval během sobotního projevu ke konzervativcům v Dallasu v Texasu Brit Nigel Farage.
„Dámy a pánové, jsme terčem útoku,“ říkal bývalý vůdce Strany Brexitu Velké Británie Farage.
„Největší hrozba, se kterou se potýkáme, je zevnitř.“
Spojenec bývalého prezidenta Donalda Trumpa Farage se během konečného dne Konference konzervativní politické akce (CPAC), na níž se shromáždily tisíce konzervativců, rychle stal favoritem.
Farage řekl, že demokracie, jako Velká Británie, Nový Zéland, Kanada a Austrálie zažívají ohrožení Marxismem podobně, jako se s ní potýká Amerika.
Marxisté se pokouší zničit žido-křesťanskou kulturu, rodinnou jednotku, historii a identitu Západních národů, řekl.
Na univerzitách socialističtí profesoři vydláždili cestu k indoktrinaci dětí ve školském systému, říkal Farage. Levice tudíž z větší části převzala média a není žádnou náhodou, že socialistické přístupy k rase, bílému útlaku a černým obětem, se staly mainstreamem, dodal.
„Je to Marxistický pokus rozbít vše, čím jsme my,“ řekl. „A my vrátíme úder.“
Způsobem, jak toho dosáhnout, je zvolit skutečné konzervativce, ne ty RINO, řekl, s dodatkem, že konzervativci se nemohou děsit před tím, že je levičáci budou nazývat „ohavnými nálepkami“. (RINO pseudopravičák.)
Britský ministerský předseda Boris Johnson byl zvolen jako konzervativec, vládl ale jako liberál. Nakonec z premiérování v červenci odstoupil, neboť ztratil důvěru členů své strany.
V Austrálii došlo k tomu samému s ministerským předsedou Scottem Morrisonem, který státním vládám umožnil, aby během pandemie uvalily utlačitelské lockdowny po celé zemi, načež v květnu prohrál volby, řekl.
Ale mezi všemi těmi demokraciemi světa je to Amerika, která musí vést boj proti modernímu Marxismu, řekl.
„K záchraně Západní civilizace je tady bitevní pole, protože když padne Amerika, padneme všichni,“ říkal.
„Jsme pěšáky v této bitvě nejen za Ameriku, ale za celý svobodný svět,“ dodal, během čehož sklízel dlouhé ovace tisíců účastníků CPAC.
Farage řekl, že tím prvkem, který může obrátit proud proti Marxismu, je mlčící většina v Americe. Ti tu levičáckou propagandu nebaští. Američané se zdravým rozumem nevěří v koncept těhotného muže, řekl.
Ač postavit se globalistům není snadné, tak Amerika má vůdce, kteří mají na to, aby se s touto výzvou utkaly, řekl.
„Myslím, že Donald Trump je mužem, co má na to, aby bojoval za Ameriku,“ říkal během divokého aplausu. Kdyby to teď měl v ruce Trump, tak by věci bezpochyby vypadaly jinak, dodal.
Farage řekl, že Brexit ve volbách zvítězil, protože konzervativci v Británii vyvíjeli úsilí, aby ti mlčící voliči ve volbách využili svůj hlas.
Krev a poklady utracené za svobodu, jíž si Západ užíval, by mohly být vynulován, pokud se Marxismu hned teď nepostaví, dodal.
„Ta skutečná tvrdá práce právě začala,“ řekl. „Jste na ten boj připraveni?“
A dav řval: „Připraveni!“
BY TYLER DURDEN
MONDAY, AUG 08, 2022 – 12:30 PM
Authored by Darlene McCormick Sanchez via The Epoch Times,

Bývalý prezident Dick Cheney útočí na Trumpa v reklamě na podporu znovuzvolení své dcery

Trump varuje, že přichází něco horšího než recese
Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/farage-warns-if-america-falls-marxists-western-civilization-will-follow


Nejčtenější za týden