Ve Vídni odmítají postavit pomník na počest osvoboditelů Evropy v bitvě proti Osmanům, uráží prý Turky
RSS

Ve Vídni odmítají postavit pomník na počest osvoboditelů Evropy v bitvě proti Osmanům, uráží prý Turky


Událost, která zachránila i naše kraje od hrozící islamizace, by samozřejmě měla mít v místech, kde se odehrála, alespoň nějakou hmatatelnou připomínku. A to o to spíš, že tytéž kraje se po více než 300 letech vydávají stejnou cestou, jaká tehdy Evropě hrozila.
Nicméně mohamedáni mají v islamizované Evropě stále větší vliv a zejména zelení a socanští politici se jim snaží vycházet všemožně vstříc coby rychle rostoucí voličské základně.
Pokud chcete najít důkaz rychlé a záměrné islamizace těch území, která se dřív islámu bránila, pak právě Vídeň nám nyní dává jasný příklad.
Hrdinové, kteří roku 1683 vyhnali Turky od Vídně, se dnes musí v hrobech obracet…
Ti, kdo popírají své vlastní dějiny, nemohou mít budoucnost, protože z dějin vyrůstá sociální soudržnost. Stát si za svými kořeny je nezbytné pro existenci každého národa.
Teprve když je znáte, víte, kdo jste a kam patříte. Lidé potřebují tento pocit sounáležitosti.
Jednou z nejdůležitějších událostí v dějinách Evropy a města Vídně bylo jistě vítězství nad Turky v roce 1683. Dodnes se ve Vídni nenachází žádný pomník polského krále Johanna III. Sobieského.
A ještě dlouho nebude. Po dlouhém plánování, získávání finančních prostředků a dohodě mezi Vídní a Polskem měl být památník postaven v roce 2018, k 335. výročí bitvy u Kahlenbergu.
Velká socha byla téměř naložena na dodávku, která měla být převezena do Vídně. Podstavec na Kahlenbergu byl již dokončen. Jenže pak byla instalace sochy zastavena. Červeno-zelené úřady Vídně ji již nechtěly:
„Úřady v rakouském hlavním městě si myslí, že by památník mohl mít protiturecký podtext,“ uvedly úřady s tím, že sochu nechtějí.
Autor pomníku, profesor Czesław Dźwigaj, řekl, že je překvapen přístupem Vídně:

„Socha je zčásti realistická a zčásti abstraktní. Ale nikde není žádný srpek měsíce, žádné turecké nebo islámské symboly. Dźwigaj také připomíná, že ve Vídni jsou dva památníky tatarské jízdy, která bojovala v bitvě o Vídeň společně s Janem III. Sobieskim.
Polsko a polský král však nejsou nikde zmíněni. Zároveň se objevují informace, že vídeňské městské úřady chtějí pomník, ale bez toho, aby na něm byl vyobrazen polský král.“

Další pokleknutí před muslimy. Pomník by měl protiturecký podtón. Nebylo by tedy politicky korektní urážet značné množství Turků, kteří žijí ve Vídni. Nebo mají strach z Erdoğana a jeho páté kolony na Dunaji?
Možná by však levice raději uctila Karu Mustafu (bývalého velkovezíra Osmanské říše) a postavila mu pomník. Tato myšlenka by nebyla tak přitažená za vlasy, kdybyste znali způsob myšlení rudozelených, bezpáteřních lidí, kteří ničí svou vlastní vlast a náboženství.
Bude to porážka tradic a historie křesťanského obyvatelstva v Rakousku a Evropě a zároveň i vítězství islámu a politické korektnosti? Dokončený podstavec pomníku byl však již jednou posprejován.
Vše už došlo tak daleko, že pravda a naše vlastní evropská historie musí být skryty, aby snad nebyly zraněny pocity muslimských přistěhovalců! Sobieského pomník má být nyní v Krakově a prázdný podstavec zůstává ve Vídni.
A nyní bylo definitivně rozhodnuto: Sobieski na Kahlenbergu nebude! Místní politici údajně nechtějí jeviště pro xenofobní agitaci nebo islamofobní nebo protitureckou zášť.
To řekla minulý týden městská radní Veronica Kaup-Hasler (SPÖ – sociální demokracie). „Odborníci“ prý doporučovali zdržet se jakékoli formy hrdinského pomníku.
V místě, kde měl být památník, tak i nadále zůstane jen podstavec!
Městský radní pro kulturu Kaup-Hasler řekl,  že památník musí být znamením míru a mezinárodního porozumění, které odmítá rétoriku vítězství.
Na podstavci je nyní  nápis v němčině, angličtině a polštině: „Pro mír a mezinárodní porozumění.“
Podřízení se islámskému půlměsíci v Evropě je v plném proudu.
To je jasný důkaz, že pád Evropy začal!
Ti, kteří popírají svou vlastní historii, nebudou mít žádnou budoucnost…


Ohodnoťte tento příspěvek!



[Celkem: 7 Průměrně: 5 ]









Nejčtenější za týden