Brusel chce mít přístup k digitálnímu záznamu o všech pacientech v EU
RSS

Brusel chce mít přístup k digitálnímu záznamu o všech pacientech v EU

To je dá se říct konec lékařského tajemství. Tedy mimo lékařů či úředníků ze zdravotních pojišťoven by měli mít k dispozici veškeré vaše zdravotní záznamy i úředníci v Bruselu. Je jisté, že podobné záznamy pak bude velmi jednoduché propojit s vaší digitální identitou. Ostatně, její součástí má být váš život až do posledních detailů.
Nebylo by ani nijak udivující, kdyby byly tyto informace poskytnuty WHO, neboť s nadřazenými kompetencemi, které tato globální organizace získá po schválení pandemické smlouvy, to nakonec bude možné.
Nepochybuji, že tyto záznamy také skvěle dopomohou k lepšímu sledování neočkovaných „hříšníků“ v případě jakéhokoli WHO nařízeného povinného očkování.
Evropská komise chce dále digitalizovat zdravotní péči a navrhuje, aby existovala digitální složka pacientů z celé EU. To by mělo občanům „usnadnit“ pomoc v jiné zemi EU například v případě nemoci. Občané se mohou „sami rozhodnout“, kdo si bude moci údaje prohlédnout.
Komise rovněž uvádí, že taková dokumentace je potřebná i pro výzkumné pracovníky. Bylo by to „užitečné“ při řešení pandemie.
„Díky tomuto systému se občané budou cítit bezpečněji,“ uvedla evropská komisařka Stella Kyriakidesová pro veřejné zdraví. Měly by existovat dva samostatné systémy správy údajů, jeden pro vědce a jeden pro občany, které by propojovaly všechny informace z 27 zemí EU.
Skutečně někdo věří, že totalitní fašistický moloch koná cokoli „ve jménu dobra evropských občanů?“
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden