Pokud bude nějaká další plandemie, pak to bude velmi pravděpodobně právě plandemie ptačí chřipky. Je velmi dobře zaměnitelná za chřipku klasickou a je i dobrou záminkou nejen pro lockdowny, ale také pro vybíjení chovů nejen drůbeže i těch savců, u kterých měl být údajný přenos potvrzen.
Taková plandemie by tak byla pro globalisty nejen skvělým způsobem jak opět ovládat masy s cílem zavedení digitální diktatury, ale byla by i v souladu s aktuálními snahami o zničení potravinové soběstačnosti.
V USA byla ptačí chřipka přenášená na savce (krávy, kočky, ale i několik lidí) velkým tématem někdy v první polovině letošního roku. Přes léto se toto téma utlumilo, aby se nyní začalo opět oživovat.
Prozatím byla každá údajná nákaza u člověka způsobena přenosem ze zvířat. I poslední případ hlášený z USA je údajně – podobně jako v předchozích případech – nákazou zvíře – člověk.
Jak dlouho potrvá, než přijdou s tím, že virus zmutoval a získal schopnost přecházet z člověka na člověka?
Předpokládám, že to bude záhy poté, co s velkou pompou ohlásí schválení první mRNA vakcíny proti ptačí chřipce…
Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) potvrdilo vůbec první případ ptačí chřipky A (H5N1), běžně známé jako ptačí chřipka H5N1, u dítěte ve Spojených státech.
Mladý pacient, obyvatel Kalifornie, údajně pociťoval mírné příznaky a od té doby se zotavuje po léčbě antivirotiky proti chřipce.
Počáteční odebraný vzorek vykazoval nízké hladiny viru H5N1, ale následné testování o několik dní později neodhalilo žádné stopy viru ptačí chřipky. Dítě však bylo pozitivně testováno na jiné běžné respirační viry, což podle CDC naznačuje smíšenou infekci.
Kalifornské ministerstvo veřejného zdraví (CDPH) zahájilo rozsáhlé vyšetřování možného zdroje expozice dítěte viru H5N1. V rámci tohoto úsilí byli všichni členové domácnosti testováni poté, co nahlásili podobné příznaky.
Výsledky potvrdily, že žádný z nich nebyl infikován virem ptačí chřipky, i když několik z nich bylo pozitivně testováno na stejné běžné respirační viry identifikované u dítěte.
I když úsilí o trasování kontaktů pokračuje, neexistují žádné důkazy o přenosu viru H5N1 z člověka na člověka v tomto případě.
K dnešnímu dni nebylo ve Spojených státech zdokumentováno žádné šíření ptačí chřipky H5N1 z člověka na člověka, a to ani v omezeném počtu hlášených případů u lidí.
Podle CDC byl tento případ identifikován prostřednictvím rutinního sledování chřipky a představuje druhou lidskou infekci H5N1 zjištěnou v USA prostřednictvím těchto systémů.
Kalifornie, která je od roku 2022 ohniskem výskytu H5N1 u volně žijících ptáků a domácí drůbeže, se od srpna 2024 rovněž potýká s prudkým nárůstem případů ve stádech dojnic.
K dnešnímu dni bylo v USA v roce 2024 hlášeno 55 případů ptačí chřipky H5N1 u lidí, přičemž 29 z těchto případů se vyskytlo v Kalifornii.
Celosvětově zůstávají infekce u lidí virem H5N1 vzácné. CDC ujišťuje veřejnost, že riziko rozsáhlého přenosu H5N1 zůstává nízké.
V červenci zaplatila vláda Spojených států výrobci vakcín Moderna 176 milionů dolarů za vývoj nové mRNA vakcíny k léčbě ptačí chřipky.
Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb zaplatilo společnosti Moderna 176 milionů dolarů za vakcínu obsahující stejnou technologii mRNA jako vakcína COVID-19 této společnosti.
Tolik zpráva z USA. Jak sami vidíte, tak mRNA vakcína se již připravuje, takže nyní jen stačí najít vhodný okamžik, kdy nám ohlásí první případ přenosu H5N1 z člověka na člověka.
Co bude dál už všichni dobře známe…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5 ]