V Německu již nemají kde rostoucí počet obohacovačů ubytovávat, proto se zemské vlády stále častěji soustřeďují i na menší obce, včetně těch nejmenších vesniček.
V minulosti jste si zde mohli přečíst o několika takových vesnicích, jejichž obyvatelstvo vesměs protestuje proti ubytovávání stovek mladých džihádistů v jejich bezprostřední blízkost.
Ovšem jen velmi výjimečně se podaří hrozbu odvrátit, v drtivé většině případů nejsou vyslyšeni jak občané daných obcí, tak jejich vedení, protože podle zákona, který byl vydán za dob invaze za Merkelové, nesmí do přerozdělování „Novoněmců“ vedení jednotlivých obcí nijak zasahovat.
Mohou jen držet hubu a krok a dívat se na to, jak je jejich vesnice obohacována ze strany jedinců ze zcela nekompatibilních kultur.
Protesty občanů, kteří chtějí ve svých obcích zachovat klid a pohodu, jsou ovšem trnem v oku násilné Antifě, která má dokonce podporu německé ministryně vnitra.
Ta má totiž k Antifě dlouhodobě velmi blízko, v mládí byla jednou z nich a donedávna dokonce přispívala pro jejich časopis.
Antifa už dlouhodobě útočí například i na členy AfD, včetně velmi násilných útoků. Ovšem nyní se koncentrovala na občany, kteří nechtějí být multikulturně obohacováni.
Dá se říci, že i útok v německém Dabelu nese všechny znaky předchozích útoků Antify, nicméně zatím za něj nebyl nikdo konkrétní dopaden.
Na druhou stranu výhružky, které přišly krátce před útokem ze strany ultralevicových extremistů, naznačují, že právě oni jediní měli nějaký motiv útok spáchat.
Lze navíc předpokládat, že v takovém případě ani není zájem na objasnění útoku, při kterém byly ohroženy životy 13 lidí…
O některých útocích německé Antify či s ní spřízněných bojůvek si můžete přečíst například zde , zde, zde, zde, zde, nebo zde .
550 žadatelů o azyl na 1300 občanů v Dabelu – vesnice se staví proti tomu a je zcela ignorována! Po protestech následuje levicově extremistický teror!
Nový azylový dům přivádí celou vesnici na barikády. Levicoví extremisté se snaží protesty udusit terorem. Poslanec AfD Jan-Phillip Tadsen shrnuje ve filmu pobuřující události v Dabelu.
Snímky byly pořízené bezpečnostní kamerou v domě Julie Döscherové v Dabelu v noci 1. června 2024. Juliin otec trávil noc ve svém mobilním domě v bezprostřední blízkosti.
Plameny se nebezpečně rychle blížily k činžovnímu domu, kde pobývají nejen Döscherovi, ale i jejich přátelé s dětmi. Dospělí odvedli děti do bezpečí.
Za denního světla byl vidět rozsah škod: Tři auta byla zcela vyhořelá, horko způsobilo roztavení okenic v ložnici a prasknutí oken. Julie předpokládá útok, protože v předchozích dnech docházelo k opakovaným škodám na majetku na pozemku.
Vyšetřování převzala státní bezpečnost, protože se předpokládá, že jde o politický motiv. Julia byla iniciátorkou procházek v Dabelu, během nichž občané demonstrovali proti výstavbě předimenzovaného azylového domu. Tento pokojný protest byl zamítnut.
„Nenávist… Samozřejmě jsem měla v sobě také spoustu vzteku v noci nebo ve dnech poté, protože se někdo pokusil ublížit mé rodině – nejen mé rodině, ale i mým přátelům, a co bylo pro mě opravdu špatné, bylo to, že ohrozili 13 životů, z toho šest dětí. To mě víc než rozčiluje,“ vysvětluje Julia.
Po útoku se rozhodla z protestu stáhnout do svého soukromého života.
„Můj syn mě požádal, abych to už nedělala. Osobně bych v tom ráda pokračovala, abych ukázala, že se nebojím, že mě nemohou potlačit. Ale když máte děti, přemýšlíte jinak.“
Ve vesnici Dabel, která má 1300 obyvatel, má být v bývalých kasárnách vybudován hromadný azylový útulek. Má se zde ubytovat asi 550 migrantů, kteří by tvořili téměř třetinu celkové populace.
Mnoho obyvatel to považuje za příliš mnoho. „Byl jsem opravdu šokován touto velikostí a co jsem osobně cítil je, že jsme zde byli totálně převálcováni. Nikdo nás neinformoval,“ řekl jeden z obyvatel.
„Nejsme proti cizincům, právě naopak, ale jsme proti tomuto typu migrace. Nefunguje to, že jsou tito lidé drženi tady,“ vysvětluje další obyvatel.
Ve Schwerinu se od začátku muslimské invaze viditelně změnila městská krajina, zejména kriminalita způsobená mladými mužskými migranty ze severní Afriky. To je pro vesnickou komunitu velký problém.
Obyvatelé pokračují v boji proti plánovanému ubytování a vidí, že je političtí vůdci ignorují.
„Politici, kteří neberou vážně legitimní obavy svých občanů, nás tím ponižují,“ řekl jeden aktivista.
Občanská iniciativa v Dabelu je stále aktivní, ale navzdory svému úsilí vidí, že je odpovědní lidé ignorují. Jejich hlas není slyšet ani na politické úrovni.
„Na ubytování pro migranty je vyčleněno 10,9 milionu eur, ale obci chybí peníze na opravu zchátralé infrastruktury,“ říká další obyvatel.
Julia Döscherová, která iniciovala protesty proti masovému ubytovávání azylových domů, nyní ze strachu o své děti mlčí. Pachatel nebo pachatelé žhářského útoku na její majetek zatím nebyli určeni.
Místo činu nikdy nenavštívil premiér Schwesig ani jiní političtí vůdci.
Lidé v Dabelu, kteří milují svou vesnici, bojují proti systému migrační politiky, který vnímají jako nepřátelský vůči vlastnímu obyvatelstvu.
Domnívají se, že jejich obavy a dopad politických rozhodnutí na jejich komunitu neberou odpovědní lidé vážně.
Níže se můžete podívat na film natočený politikem AfD. Předpokládá se, že za útoky stojí Antifa, která již dříve ženě vyhrožovala, ale pro obvinění konkrétního viníka neexistují důkazy.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5 ]