Po razii u Trumpa bude „dalším krokem atentát“ varuje bývalý komisař newyorské policie
RSS

Po razii u Trumpa bude „dalším krokem atentát“ varuje bývalý komisař newyorské policie

REFORMY.CZ
Bývalý komisař policie New York City Bernard Kerik varoval, že když razie FBI u prezidenta Trumpa doma, ho nezastaví, aby v roce 2024 kandidoval, tak „dalším krokem“ těch, kdo usilují o absolutní kontrolu nad americkým politickým systémem, bude atentát.

Kerik, který byl policejním komisařem během útoků 11.9, tyto komentáře pronesl v reakci tweet od výkonného ředitele Národního zpravodajství Spojených států Richarda Grenella, který této razii zlořečil jako „nehorázné“ a odpovídající činům „diktátorů třetího světa.“

Kerik, který nabyl počátkem roku 2020 neblahou proslulost, neboť ho Trump omilostnil, když seděl za daňový podvod, ve vystoupení na Newsmax dále prohlásil: „Slyšel jsem různé lidi, jak říkají, že Demokraté toho chlapa chtějí dostat tak zoufale, že do toho půjdou i s atentátem.“

„Řeknu vám něco, zkoušeli impeachment, pokoušeli se o další impeachment, snažili o jedno vyšetřování za druhým. Je to jen o jednom, jak ho zastavit, aby roku 2024 nekandidoval,“ naléhavě vysvětloval Kerik.
„Nejedu v konspiracích, nejedu v protivládních povídačkách. Tohle je poprvé v mém životě, kdy musím říct, mám o Donalda Trumpa smrtelný strach. U těch lidí bych atentát nevylučoval,“ prohlásil dále Kerik.
Na zdrojovém článku je Kerik i na videu.
TYLER DURDEN
The post Po razii u Trumpa bude „dalším krokem atentát“ varuje bývalý komisař newyorské policie first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden