Bývalý britský premiér Gordon Brown hovořil o Velkém resetu již v roce 2015
RSS

Bývalý britský premiér Gordon Brown hovořil o Velkém resetu již v roce 2015Bezpochyby nejen Gordon Brown, ale všichni politici, kteří si kdy jezdili pro instrukce do Davosu, moc dobře ví, k jakým procesům ve světě dochází. Volit tedy ty, kteří se o Davos byť jen otřeli, znamená naprostý souhlas s Velkým resetem. To by přeneseně znamenalo, že například u nás si přeje Velký reset drtivá většina občanů. Co si jinak myslet o zemi, kde většina lidí podporuje slouhy systému?


Velký reset, jemuž se jinak přezdívá NWO nebo 4. průmyslová revoluce a jehož jasnou osnovou je právě v roce 2015 všemi zeměmi schválená Agenda 2030, je vysvětlením jak nedávných, tak stávajících dějů. A opět jsme u toho, že právě podporovatelé slouhů tohoto systému jej pomáhají udržovat. A těchto podporovatelů je napříč Evropou stále kolem 90%. A neprobudí je ani podobná přiznání politiků, kteří byli či stále jsou součástí tohoto systému.
Koncem  roku 2015 bývalý britský premiér  Gordon Brown  prohlásil, že tématem Davosu bude čtvrtá průmyslová revoluce.
Tato všepohlcující revoluce proběhne 1000krát rychleji než první průmyslová revoluce a ovlivní všechny služby, všechny produkty, všechny země, všechna průmyslová odvětví a všechny lidi,  řekl Brown na kameru  .
Revoluce povede ke zničení pracovních míst, takže musíme přemýšlet o pracovních místech budoucnosti a o tom, jak je vytvoříme. Změní způsob, jakým poskytujeme služby a jak fungují vlády, řekl Brown.
„To vše uvedl Klaus Schwab ve svém projevu v Abú Dhabí na summitu Agenda Councils,“ řekl expremiér. Summit pořádá Světové ekonomické fórum ve spolupráci se Spojenými arabskými emiráty.
Sám Schwab řekl, že čtvrtá průmyslová revoluce ovlivní každý aspekt našeho života. „Nemění jen způsob, jakým komunikujeme, jak vyrábíme a jak konzumujeme, ale také naši vlastní identitu,“ řekl Schwab.
Tato revoluce na nás přijde „dechberoucí rychlostí“, podle Schwaba, který dokonce mluvil o „tsunami“. Dojde nejen k digitální, ale i fyzikální – nanotechnologické – a biologické revoluci (implantace čipů).

 

Slovanka

The post Bývalý britský premiér Gordon Brown hovořil o Velkém resetu již v roce 2015 first appeared on .


Nejčtenější za týden