Covidový odpad poškozuje populace zvířat po celém světě: Nejen ptáci umírají v agónii (videa)
RSS

Covidový odpad poškozuje populace zvířat po celém světě: Nejen ptáci umírají v agónii (videa)

Když se začaly již na počátku covidismu objevovat všude možné po zemi odhozené jednorázové roušky, bylo zcela jasné, že celé covidové šílenství je jeden velký podvod. Pokud by se totiž jednalo o virus – zabiják, jak nám tvrdili, pak by se tyto jednorázové „náhubky“ musely považovat za biologický odpad a všude na veřejnosti by byly v ulicích i speciální odpadkové koše na biologický odpad. Ale nic podobného se nedělo nikde ve světě. Roušky – a posléze u nás, v Německu a Rakousku zejména respirátory – byly pro některé na vlády napojené firmy, ale i samotné politiky, zejména vítanou finanční injekcí.
Všeobecně pak byla povinnost roušek spíš psychologickou záležitostí než proklamovanou „ochranou zdraví.“ Ostatně, takové respirátory byly původně pomůckou ve stavebnictví a podobných oborech, neboť mají za cíl chránit před prachem a ne před viry. Tato informace však byla záhy z balení respirátorů odstraněna, stejně jako informace o tom, že se tato pomůcka nesmí nosit déle než 40 minut, přičemž po této době je nutné se prodýchat. Studie, které samozřejmě na mainstreamu nenajdete, již potvrdily škodlivost dlouhodobého nošení těchto náhubků.
A jak se stále častěji ukazuje, neškodí jen lidem, ale i přírodě, na kterou se neustále odvolávají klimatičtí „Greténi“, jimž ovšem neekologičnost těchto jednorázových „náhubků“ nikterak nevadí. Mnohem víc jim vadí zcela neškodné prdící krávy.
Zde výkřik  zelených khmérů a různých klimatických alarmistů neuslyšíme.  Přitom znečištění životního prostředí způsobené rouškami, rukavicemi a dalšími „ochrannými pomůckami“, které se masově spotřebovávají v průběhu takzvané „pandemie“, se neustále zvyšuje. Čím dál tím více jsou dopady na populace zvířat na celém světě  vážnější. Ochránci zvířat bijí na poplach. Obrázky mrtvých zvířat zamotaných do roušek a umírajících v agónii už jsou všude na sociálních sítích.
Britský Telegraph informoval 5. srpna o skupině výzkumníků, kteří vyjádřili obzvláštní zděšení nad dopadem roušek na globální ptačí populace. Dr Alex Bond, jeden z výzkumníků zapojených do projektu Birds and Debris v Natural History Museum v Londýně, řekl, že jde o „globální problém“. Na webových stránkách projektu je řada fotografií zvířat uvězněných v plastovém odpadu – mnoho v rouškách. Zde podle Bonda nejsou problémem jen jednotlivé díly nebo materiály – všechny komponenty mohou být pro zvířata nebezpečné:
„A když se zamyslíte nad různými materiály, které se používají při výrobě chirurgické roušky – je tu elastický materiál, který vidíme zamotaný kolem nohou ptáků, nebo vidíme, jak se ptáci zraňují, když se snaží pohnout látkou nebo tvrdým kusem plastu, který drží roušku.“ Takže používáme tento společný termín „plast“, ale je to celá řada různých polymerů a roušky jsou toho dobrým příkladem.“
Abychom to uvedli do kontextu:  Odhaduje se, že v době vrcholu takzvané pandemie bylo každý měsíc celosvětově používáno 129 miliard roušek a 65 miliard rukavic.  Výzkum ukázal, že v roce 2020 mohlo skončit v oceánu asi 1,6 miliardy roušek na jedno použití. Dle propočtů  trvá 450 let, než se rouška ​​v přírodě úplně rozloží.
Ve skutečnosti mnoho fotografií na sociálních sítích ukazuje ptáky s rouškami omotanými kolem nohou nebo krku. Jen málo zvířatům se z nich podaří vysvobodit. Některá se možná dokážou zbavit odpadu sama – jiná se už nemohou hýbat, trpí nesmírnou bolestí sevřených a odumírajících částí těla nebo se dusí. Postižena jsou i mláďata – v neposlední řadě proto, že rodiče někdy využívají odpad při stavbě hnízd.
Tento osud však zdaleka nepostihuje pouze ptáky. V březnu 2021 byla zveřejněna  studie  o dopadu Covid odpadu na divokou přírodu, která  představila případ ryby – ta se zamotala do jednorázové rukavice a uhynula uvnitř.  Nebezpečné jsou roušky i pro ryby a další mořské živočichy – zachytí se v nich nebo spolknou části materiálu, což pak v jejich tělech způsobí těžké škody.
Zmíněná studie také poukázala na další druhy zvířat, které byly opakovaně nalezené mrtvé a zamotané v odpadcích Covid, včetně netopýrů, lišek a ježků.  Domácí mazlíčci, jako jsou psi, také odpad znovu a znovu sbírají a polykají – s hroznými následky. Web  covidlitter.com ukazuje několik zpráv o postižených zvířatech z celého světa: Nedávno byl zaznamenán případ delfína, který spolkl roušku.
Proč zde není slyšet výkřiky všech údajných ochránců přírody, zejména z řad různých jindy velmi aktivistických klimatických alarmistů a celebrit? Kritickému pozorovateli je již dlouho jasné, že Zelení (ať už z jakékoli evropské země) skutečně nemají zájem na ochraně životního prostředí, ale jejich cílem je prosazovat vládnoucí ideologii a to i tehdy kdy jde sama proti přírodě.
EU je tentýž případ.  Na jedné straně tlačí na zákaz jednorázových plastových příborů, brček apod., ale zároveň již více než dva roky stejně úporně tlačí na nošení jednorázových „náhubků“, které přírodě škodí neskonale víc než plastové nádobí…
Některé smutné a šokující obrázky a videa důsledků masivního odpadu vyprodukovanému díky Covidismu můžete shlédnout níže:
Poor pigeon got so entangled in this discarded mask
Seen so much footage of #wildlife and birds getting caught in thrown away disposable #PPE #RIPHolbornPigeon pic.twitter.com/AtPVWdmDWc
— Zora Suleman (@ZoraSuleman) March 31, 2021
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Covidový odpad poškozuje populace zvířat po celém světě: Nejen ptáci umírají v agónii (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden