Švédsko: Afričan, který brutálně znásilnil a pokusil se zavraždit 9letou holčičku, lhal o věku
RSS

Švédsko: Afričan, který brutálně znásilnil a pokusil se zavraždit 9letou holčičku, lhal o věku

Připomínám, že k činu došlo před více než měsícem. Na hřišti nedaleko školy byla velmi brutálně znásilněna a poté zmasakrována 9letá holčička. Pachatelem byl Etiopan, který přijel do Švédska před lety z celou svojí muslimskou rodinou bez dokladů (takže ani rodina být nemusí) a podle všeho si vymyslel nejen věk, ale také identitu.
Tak jak je to v případě podobně brutálních činů obvyklé, byl i tentokrát proveden násilníkovi kostní test. Ten odhalil, že Afričanovi není 13, jak tvrdil, ale je mu nejméně 15, ovšem podle všeho spíš víc a dokonce je i možné, že je již dospělý. Nicméně jeho údajní rodiče tvrdí, že je mu skutečně 15, takže z tohoto údaje se nakonec vychází.
Bylo odhaleno , že „dětskému“ migrantovi obviněnému ze znásilnění a pokusu o vraždu 9leté dívky ve Švédsku je nejméně 15 let, nikoli jeho zaznamenaný věk 13 let – je tedy dost starý na to, aby mohl čelit trestnímu stíhání.
V případě pachatele, který byl minulý měsíc zatčen za údajné znásilnění a pokus o vraždu devítileté dívky ve městě Skellefteå, se původně předpokládalo, že mu je 13 let, ale policie objasnila, že jeho rodiče švédským úřadům uvedli nesprávné datum narození, když vstoupili do země.
„Rodiče při policejních pohovorech vysvětlili, že omylem uvedli špatné datum narození svého syna, když přijeli do Švédska,“  řekla žalobkyně Irene Falková.
Prokurátoři  provedli lékařské testy, aby určili věk Eritrejce a výsledky naznačují, že je mu nejméně 15 let.
„Vzhledem k tomu, že výsledky lékařského posouzení věku potvrzují to, co uvedl podezřelý a jeho rodiče – že je mu 15 let – použijeme to jako výchozí bod v dalším řízení,“ řekla Falková.
Zatímco ke znásilnění a pokusu o vraždu došlo minulý měsíc, oběť je stále kvůli svým zraněním hospitalizována. Podle státního zástupce bylo poranění tak závažné, že může mít potíže si incident pamatovat.
Od 25. července je prý dívka vzhůru  a již není na jednotce intenzivní péče.
Jens Nyström, právník útočníka, uvedl , že jeho klient již přiznal, že je mu 15 let, a že lékařská prohlídka na případu příliš nemění, kromě toho, že nyní může čelit trestnímu postihu.
Podle švédské televizní stanice SVT byl Etiopan zapojen do několika dalších případů hrubého chování  vůči žákům v jeho bývalé škole – tyto případy však byly uzavřeny v roce 2020, kdy byl přeřazen do speciální školy.
Případ přichází poté, co byl Eritrejec, který tvrdil, že je mu 16, odsouzen k pouhým sedmi letům vězení  za vraždu 15letého spolužáka v roce 2019.
Lékařské testy odhalily, že Eritrejci bylo nejméně 18 let, přičemž jeden svědek tvrdil, že mu bylo 21.
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Švédsko: Afričan, který brutálně znásilnil a pokusil se zavraždit 9letou holčičku, lhal o věku se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden