Světové ekonomické fórum chce cenzuru „nenávistných projevů“ a „dezinformací“
RSS

Světové ekonomické fórum chce cenzuru „nenávistných projevů“ a „dezinformací“

Přestože se nikdo neptal, Světové ekonomické fórum nyní prosazuje spojení lidské a umělé inteligence, aby bylo možné cenzurovat „nenávistné projevy“ a „dezinformace“ na internetu ještě před jejich zveřejněním. (Foto: Flickr)Zpráva zveřejněná na oficiálních stránkách WEF zlověstně varuje před nebezpečím „temného světa online škod“.Globalistický orgán, který řídí komiksový bondovský padouch Klaus Schwab, má však řešení.
Jsme na pokraji digitální měny NWO. Co to pro nás znamená?
Chtějí spojit „nejlepší“ aspekty lidské cenzury a algoritmů strojového učení umělé inteligence, aby se zajistilo, že nebudou zraňovány city lidí a protirežimní názory budou zařazovány na černou listinu.NEW – Klaus Schwab’s World Economic Forum proposes to automate censorship of „hate speech“ and „disinformation“ with AI fed by „subject matter experts.“ https://t.co/A4JDrh7RaK pic.twitter.com/LYqFhik3Wk — Disclose.tv (@disclosetv) August 11, 2022 „Jedinečným spojením síly inovativní technologie, off-platformního sběru zpravodajských informací a zdatnosti odborníků na danou problematiku, kteří rozumějí tomu, jak aktéři hrozeb fungují, může rozsáhlá detekce zneužívání online dosáhnout téměř dokonalé přesnosti,“ uvádí se v článku.
Světové ekonomické fórum vyzývá k ukončení vlastnictví osobních automobilů
Poté, co se článek zabývá celou řadou blábolů, v závěru navrhuje „nový rámec: spíše než spoléhat na umělou inteligenci při rozsáhlé detekci a na lidi při přezkoumávání okrajových případů je rozhodující přístup založený na inteligenci“.„Tím, že se do učebních souborů zapojí inteligence, která je prověřena lidmi, a to ve více jazycích a mimo platformy, bude pak umělá inteligence schopna odhalovat nuance a nová zneužití v měřítku dříve, než se dostanou na hlavní platformy. Doplnění této inteligentnější automatizované detekce lidskými odbornými znalostmi, které budou přezkoumávat okrajové případy a identifikovat falešně pozitivní a negativní výsledky, a následné vložení těchto zjištění zpět do tréninkových sad nám umožní vytvořit AI se zabudovanou lidskou inteligencí,“ rozplývá se autor článku.Jinými slovy, váš svobodný projev bude pravděpodobně cenzurován ještě předtím, než ho budete moci zveřejnit na sociálních sítích. Někteří tomu říkají „preventivní cenzura“.
Vítejte v roce 2030: Nic nevlastním, nemám žádné soukromí a život nikdy nebyl lepší
Nebo jak říká WEF: „Důvěryhodné a bezpečnostní týmy mohou zastavit hrozby vznikající na internetu dříve, než se dostanou k uživatelům.“Není pochyb o tom, že ústřední součástí takových „dezinformací“ bude ostrá donášení samotného WEF, vzhledem k tomu, že tato organizace je proslulá blokováním svých kritiků na Twitteru.Mnozí se budou ptát, proč se Světové ekonomické fórum uprostřed krize životních nákladů, nadcházejícího přídělu energie a globální recese něčím takovým zabývá.
Všechny naše problémy by vyřešilo snížení populace o 90 %, říká velvyslankyně OSN
Proč se prostě nedrží ekonomiky?„Nikdy není jisté, zda tento hlásný kanál davoské elity přichází se svými obskurními „řešeními“ a „návrhy“ jako se způsobem, jak posílit stávající nebo zavést nové narativy; nebo jen proto, aby vypadal zaměstnaně a vydělal si na ty, kdo ho financují,“ píše Didi Rankovic.„Ne – není to utíkající inflace, ceny energií, a dokonce ani potravinová bezpečnost v mnoha částech světa. Na to, jak je organizace oddaná globalizaci, je podivně hluchá k tomu, co se ve skutečnosti děje po celém světě.“Zdroj: summit.new
Článek Světové ekonomické fórum chce cenzuru „nenávistných projevů“ a „dezinformací“ se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden