O takzvaném „vylučování“ (přelévání) se hovoří už dlouho, nicméně dosud se nevědělo, jak dalece k němu dochází a jaké může mít důsledky. Nejde o něco, o čem by výrobci nevěděli, vždyť vylučování je popisováno i v odtajněných dokumentech Pfizeru.
Nicméně až nyní vyšla studie, která důsledky „vylučování“ či „přelévání“ podrobně testovala a popsala. A došla k závěru, že k vylučování skutečně dochází, což může mít důsledky i pro neočkované…
Nedávná studie publikovaná v International Journal of Vaccine Theory, Practice and Research s názvem Menstruační abnormality silně spojené s blízkostí jedinců očkovaných COVID-19 poskytuje alarmující výsledky o souvislosti mezi menstruačními nepravidelnostmi a blízkostí jedinců očkovaných COVID-19.
Na jaře 2021 zahájila MyCycleStorySM komplexní online průzkum, kterého se zúčastnilo 6 049 žen. 92,3 % uvedlo, že po zavedení očkování proti COVID-19 došlo k poruchám menstruace.
Nejpozoruhodnější je, že podskupina 3 390 žen, které nebyly očkovány, vykazovaly příznaky COVID-19 nebo byly pozitivně testovány, také hlásila podobné menstruační nepravidelnosti jako přímo exponovaná skupina.
Studie analyzovala souvislost mezi abnormálními menstruačními symptomy a blízkostí očkovaných osob pomocí zobecněného lineárního smíšeného modelování, aniž by předpokládala kauzalitu.
Statistické testy jako chí-kvadrát, Kruskal-Wallis a ANOVA potvrdily významnou shodu symptomů mezi přímo a nepřímo exponovanými skupinami.
Pozoruhodný výsledek: 85,5 % nepřímo exponovaných účastnic bylo do 3 metrů od očkovaných lidí. Z toho 71,7 % zaznamenalo menstruační příznaky do jednoho týdne a 50,1 % do tří dnů po expozici.
Denní blízkost očkovaných osob do cca 1,8 m vykazovala nejvyšší relativní riziko silného krvácení (RR 1,34, p < 0,01), předčasné menstruace (RR 1,28, p = 0,03) a prodloužené menstruace a silného krvácení (RR 1,26, p=0,04).
Výsledky naznačují, že blízkost očkovaných osob významně koreluje s menstruačními abnormalitami . Studie přispívá k rostoucímu množství důkazů vyvolávajících obavy ohledně bezpečnosti mRNA vakcín.
Laicky řečeno, studie zjistila, že ženy, které se denně nacházely v těsné blízkosti (asi 1,8 metru) očkovaných lidí mimo svou domácnost, měly o 34 % zvýšené riziko velkého krvácení a o 28 % zvýšené riziko, že měly více než 7 dní předčasné krvácení a 26% zvýšené riziko prodlouženého krvácení.
Vědeckou věrohodnost těchto výsledků podporuje několik klíčových pozorování, která jsou podrobně popsána ve studii:
Časová konzistence se studiem vylučování: 68,4 % respondentek uvedlo příznaky do týdne od kontaktu s očkovanými osobami, 48,6 % dokonce do 3 dnů nebo ve stejný den. Tato časová období jsou v souladu s pokyny FDA ohledně clearance vakcín.
Prodloužená přítomnost složek vakcíny: fragmenty mRNA a spike proteiny byly detekovány v krvi očkovaných osob až 187 dnů po očkování, což ukazuje na prodlouženou cirkulaci potenciálně přenosných složek.
Zdokumentované cesty eliminace: Zavedené mechanismy, jako je vylučování lipidových nanočástic a spike proteinu slinami, potem, mateřským mlékem a případně exhalací, poskytují možné cesty přenosu z prostředí.
Koordinace s předchozími studiemi: Podobné menstruační nepravidelnosti jako silnější krvácení a prodloužené cykly již byly dokumentovány u očkovaných žen. Tato pozorování podtrhují relevanci výsledků u neočkovaných žen.
Potenciální mechanismy účinku: Cytotoxické a modulační vlastnosti estrogenového receptoru spike proteinu spolu se známými zánětlivými a autoimunitními odpověďmi na vakcíny poskytují biologicky věrohodné mechanismy pro pozorované účinky.
Autoři studie vyvozují následující závěr:
„Naše zjištění naznačují možný nepřímý přenos složek nebo produktů vakcín COVID-19, pravděpodobně prostřednictvím vylučování lidí, kteří dostali jednu nebo více injekcí COVID-19.“
Kritická otázka: Proč nebyly provedeny žádné studie potenciálního vylučování vakcíny před rozšířením vakcíny?
Tyto a mnohé další naléhavé otázky musí zodpovědné federální úřady okamžitě zodpovědět.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5 ]