Jak si EU představuje budoucnost? Více zelenou, více naočkovanou a více duhovou (video)
RSS

Jak si EU představuje budoucnost? Více zelenou, více naočkovanou a více duhovou (video)

EU občas přijde s nějakým tím propagandistickým dílkem. V posledních letech se poměrně hojně zabývala propagací islámu a hidžábů , ale také LGBTQI nebo multikulti. To vše za vaše peníze.
Ale to nestačí. Nyní přichází EU s dalším počinem, kterým vám chce ukázat, nač jsou určeny miliardy, půjčené přes EU v bankovních korporacích, které EU ovládají. Nesplatitelná půjčka, kterou za ČR schválila již minulá vláda, je určena zejména pro Itálii a Španělsko, za jejichž dluhy jsme se zavázali ručit.
Půjčka nazvaná „Program obnovy koronaviru“ ve výši 800 miliard eur je údajně určena zejména na očkování, zelenou politiku – to je vám dobře známý zelený úděl a samozřejmě i na LGBTQI program.
Za celých 66,5 milionů eur z vašich daní nyní EU natočila propagandistické dílko nazvané „NextGenerationEU“. V něm vám tedy osvětlí vše výše uvedené.
100 miliard eur z tohoto fondu již bylo přerozděleno s tím, že tyto peníze musí být použity na některý z uvedených cílů. A jde o půjčku u bankovních korporací, státy ji tak musí zaplatit i s úroky.
Níže se tedy můžete podívat na kampaň, na kterou jste také přispěli. 66,5 milionu eur za vymývání mozků a tupou propagandu…

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Jak si EU představuje budoucnost? Více zelenou, více naočkovanou a více duhovou (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden