Francie: Maročan, který zavraždil svého otce, pak chodil s jeho hlavou po ulici
RSS

Francie: Maročan, který zavraždil svého otce, pak chodil s jeho hlavou po ulici

Včera jste si zde mohli přečíst v té době o velmi čerstvém případu útoku muslima na vlastního otce, k němuž došlo ve francouzském městě Saint-Priest. Maročan honil otce po ulici a když ho dohnal, tak ho podřízl a uřezal mu hlavu. Poté chodil s uříznutou hlavou v ruce po okolí, zatímco arabsky křičel něco nesrozumitelného…
Byly 2 hodiny, když svědci v panice volali policii. Právě viděli, jak z budovy vyšel muž, kterého pronásledoval jiný muž, ozbrojený dlouhým kuchyňským nožem. Abdelaziz Kafaf se snažil uprchnout před svým synem. Utíkal směrem k rue Louis-Braille, ale podařilo se mu utéct jen pár desítek metrů na parkoviště vedle bytového domu číslo 40 (viz obrázek). Tam se podle obyvatel pokusila zasáhnout skupina mladých lidí, ale bez úspěchu. Zvláště rozrušený agresor je ohrožoval svou zbraní. „Zdá se, že syn je alkoholik,“ hlásí obchodník ze sousedství.
„Otec ho prosil a řekl ‚prosím, miluji tě, můj synu‘,“ říká místní obyvatel, který hovořil se svědky na místě. Nadarmo. Syn podřízl otci hrdlo a pak mu uřízl hlavu. Zločinem spáchaným na parkovišti ale hororová scéna nekončila. „Syn pak chodil s hlavou,“ vypovídá několik obyvatel. Přešel ulici, aby se o pár metrů dál dostal na náměstí Louis-Braille. Na místo dorazila krátce poté městská policie a ve tmě náměstí, mezi stromy u dětského hřiště, se ho vydala hledat posádka BAC (Anti-Crime Squad).
Městská policie mezitím na parkovišti objevila tělo bez hlavy a vražednou zbraň po jeho boku. Policisté BAC spatřili údajného vraha na náměstí. Stále měl hlavu svého otce. Úředníci mu vydali obvyklé pokyny, ale muž odmítl vyhovět. Popadl kus dřeva a pokusil se jím zasáhnout policisty. B ěhem tohoto rušného zatýkání  vrah vykřikoval v arabštině nesrozumitelné poznámky, než několikrát zakřičel: „Alláhu Akbar!“  Policistům se ho nakonec podařilo zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Francie: Maročan, který zavraždil svého otce, pak chodil s jeho hlavou po ulici se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden