Soud EU: Žádný stát EU nesmí odebírat sociální dávky násilným invazistům
RSS

Soud EU: Žádný stát EU nesmí odebírat sociální dávky násilným invazistům

Deportovat násilného Afričana či mu třeba jen odebrat dávky? Nemyslitelné! Zatímco Evropanům se neuvěřitelně zdražují energie i potraviny, vyvlastňují majetky a v některých zemích – jako třeba v Itálii – místní občané stojí dlouhé fronty na potravinovou pomoc, odebrat sociální dávky násilnému Afričanovi nelze. Musí se mít přece lépe než nějaký podřadný Evropan za něhož má být vyměněn!
Soudní dvůr Evropské unie (SDEU) rozhodl, že Itálie nemůže vyloučit migranta ze svého přijímacího systému, i když byl dotyčný obviněn ze spáchání násilného trestného činu.
Rozsudek se týká případu, kdy senegalskému žadateli o azyl, který byl v italském přijímacím systému, odebrala prefektura Florencie sociální dávky, což ho připravilo o veškerou pomoc poté, co byl obviněn z násilného útoku na průvodčího, který mu bránil vejít do vlaku, protože Senegalec neměl jízdenku .
Afričan, proti němuž je stále vedeno trestní řízení, se odvolal ke správnímu soudu v Toskánsku, který rozhodl ve prospěch migranta, ale státní zástupce podal případ k Evropskému soudnímu dvoru v odvolání.
Podle rozsudku ESD představuje odebrání stravy, ubytování a kapesného Senegalci „nepřiměřený trest, protože poškozuje lidskou důstojnost“, i když je muž obviněn z násilných trestných činů.
Soud rozhodl, že italský zákon z roku 2015 „je v rozporu s právem EU, protože ve skutečnosti zahrnuje mezi tresty pro násilné migranty možnost zrušení materiálních podmínek přijetí“.
Podle Evropského soudního dvora se tak bude muset Itálie (ale i jakákoli jiná země EU) také nadále starat o invazní jedince, kteří představují jasné nebezpečí pro veřejnou bezpečnost.
Rozhodnutí přichází v době, kdy Itálie letos zaznamenala nárůst počtu ilegálů, přičemž většina z nich vstoupila do italského přijímacího systému po příjezdu do země.
K uvedenému připomínám, že tento měsíc probíhá přerozdělení  8000 podobných „dárečků“ z Itálie do dalších zemí EU. 3500 si bere Německo, zbytek bude přerozdělen dalším zájemcům. O kolik si požádala naše vláda (nebo zda bude přerozdělené Afričany „jen“ dotovat) není zatím jasné.
Jisté je, že Itálie bude mít za těchto podmínek zájem se zbavit právě tech nejproblémovějších jedinců, které jim EU nedovoluje vyřadit z přijímacího procesu.
Na závěr nelze než zkonstatovat, že se tímto opět potvrzuje, že zdaleka největším škůdcem ve vztahu k Evropanům je právě EU…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Soud EU: Žádný stát EU nesmí odebírat sociální dávky násilným invazistům se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden