Podívejte se, jak si EU představuje budoucnost Evropy (video)
RSS

Podívejte se, jak si EU představuje budoucnost Evropy (video)

Jak již víte, tak EU nešetří různými propagandistickými dílky, týkajícími se všech možných „pokrokových“ témat. Zatímco Vánoce by podle EU měly být zrušeny, Muslimské bratrstvo je dlouhodobě v prostorách 4. říše vítáno .
Již několikrát jsme se pak mohli dozvědět, jak má vypadat takový Evropan budoucnosti . Podle EU má být původní Evropan doveden tam, kam byli dovedeni v USA či Kanadě indiáni, kteří jsou ve své původní zemi zanedbatelnou menšinou. Zatím se to zřejmě týká zejména západu kontinentu, ale věřím, že EU se ráda postará o šíření multikulturalismu i tam, kde se zatím nestihl prosadit.
Úplně stačí odchovat patřičně uvědomělou generaci, která bude podobně ochotna nastolit změny třeba ve stylu nejpokrokovější země Evropy – Švédska, tedy země, která je zároveň zemí nejnebezpečnější pro ženy – s největším počtem znásilnění, přestřelek či bombových útoků je opravdovým vzorem nám ostatním.
Tedy opět připomínám, že globalisté se se svými plány netají, oni se nám jimi chlubí. Je pak jen na jednotlivých národech, zda mají zájem o to, aby následovaly osudu Vikingů, kteří již dobrovolně nastoupili cestu k sebedestrukci – nebo se zasadí o vlastní přežití. EU je jednoznačně pro náhradu.
Ostatně, posuďte sami. Jak se vám líbí budoucí Evropa, bez rodin, avšak plná LGBTQ a bez jakýchkoli evropských tradic, zato multikulturní a s všudypřítomným islámem?

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Podívejte se, jak si EU představuje budoucnost Evropy (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden