Bizarní video: Zesnulá herečka se po nehodě snažila uniknout z nosítek
RSS

Bizarní video: Zesnulá herečka se po nehodě snažila uniknout z nosítek

Objevily se znepokojivé záběry, na kterých je vidět, jak se zesnulá hollywoodská herečka Anne Hecheová snaží vyprostit z nosítek, když ji po páteční nehodě odváželi do sanitky.Před nehodou byla 53letá Hecheová zachycena na videozáznamu poté, co nabourala do garáže. Později se rozjela a narazila do domu na losangeleském předměstí Mar Vista.

Letecký fotoreportér Stu Mundel natáčel scénu nehody z oblohy, když hasiči spěchali, aby Hecheovou naložili na nosítka do sanitky, když zachytil bizarní okamžik, což ho přimělo vykřiknout: „Panebože, on je úplně živý! Snažil se utéct,“ přičemž si herečku spletl s mužem.omg … pic.twitter.com/4DPkFY5rT3 — ???????????????????????????? (@ThierryJFT) August 14, 2022 Zde je další úhel pohledu ze země:„Po nehodě její zástupce potvrdil, že Hecheová ‚od chvíle krátce po nehodě nenabyla vědomí‘,“ uvedla stanice Fox News.

Zdá se, že záběry potvrzují zprávy bezprostředně po nehodě, které tvrdily, že Heche je v kómatu ve stabilizovaném stavu a očekává se, že se z toho dostane.Zástupce Hecheové poznamenal, že utrpěla anoxické poranění mozku odpovídající tomu, že se někdo nadýchal kouře.Here’s the now mangled vehicle owned by actress Anne Heche being towed away after speeding and crashing into a Mar Vista home and sparking a fire. @CBSLA pic.twitter.com/rRSqnM1YDt — Rachel Kim (@CBSLARachel) August 6, 2022 #AnneHeche she was alive and tried to get out the bag she wrapped around in on a stretcher after her crash. pic.twitter.com/myBT1mCLb9 — Lloyd Albert Cordero (@lloydcordero99) August 12, 2022 Brzy poté se však Hecheové stav zhoršil, protože New York Times a další média o několik dní později uvedly, že je v kritickém stavu a oficiálně „mozkově mrtvá“.V pondělí byla odpojena od přístrojů a zemřela.Zajímavé je, že Hecheová se podílela na připravovaném filmu stanice Lifetime s názvem „Girl in Room 13“, v němž údajně hrála matku, která se snaží najít své dítě, jež bylo prodáno do kruhu obchodníků se sexem podobného Epsteinovi.Více informací o filmu přinesl deník The Epoch Times:Podle společnosti Lifetime hraje Hecheová ve filmu matku, která hledá svou dceru, jež se stala obětí obchodu s lidmi, a „objevuje temný svět obchodu s lidmi a šokující statistiky o jeho rozšířených obětech a nečekaných komplicích“.Jak uvedl moderátor amerického deníku Harrison Smith, Hecheová již dříve hrála také ve filmu „Toxické nebe“ , v němž vědec WHO zjistí, že se epidemie šíří prostřednictvím rozptylu aerosolů v atmosféře známého jako „chemtrails“.Hecheová údajně žila problematickým životem a v roce 2001 prozradila, že její otec, který, jak se později ukázalo, žil dvojí život jako homosexuál, ji a jejího bratra sexuálně zneužíval. Byla také ve vysoce prominentním čtyřletém homosexuálním vztahu s lesbickou komičkou Ellen Degeneresovou.Zdroj: infowars.com
Článek Bizarní video: Zesnulá herečka se po nehodě snažila uniknout z nosítek se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden