Milouš Jakeš a současná vláda
RSS

Milouš Jakeš a současná vláda

ZDENĚK BENEŠ
Stará pravda říká, že historie se neustále opakuje…
Sleduji-li současnou realitu, pak o tom vůbec nepochybuji. Myslel jsem, že doba kdy jsme se dělili na my a oni je již navždy nenávratně pryč. Doufal jsem, že dělení na „kůl v plotě“ a nás ostatní, odešlo navždy do zapomnění s Milošem Jakešem… Bohužel jsem se mýlil. Opět máme vládu, které drtivá většina tohoto národa nedůvěřuje a kterou významná část z této většiny bytostně nenávidí neboť jí považuje za nejhorší zlo v naší polistopadové historii.
Upřímně se přiznávám, že patřím k této skupině lidí…A to ne proto, že by mi vadil například účes premiéra Fialy, či prázdné a nanejvýš hloupé fráze naší „myšlenkové pouště“ Markéty Adamové Pekarové.
Nenávidím tuto vládu za to, co udělala za 8 měsíců s touto zemí a jaké budoucnosti nás vystavuje! Vadí mi, že místo aby bojovala za zájmy svých občanů a této rebubliky, vede své soukromé války za nejzkorumpovanější zemi v Evropě, která se ale přes noc náhle stala symbolem boje za za demokracii a naše hodnoty…Užasná proměna země, ze které před ruskou invazí odjely milióny jejich občanů, aby v tom „Volodymyrově ráji“ neumřely hlady a nesežrala je stohlavá saň zvaná korupce…
Nikdy neodpustím této koalici absolutní pohrdání vlastními občany… Nikdy jí neodpustím to, že vyměnila naše lidi za poklepání po zádech (i když i to je diskutabilní) od Washingtonu a Bruselu, kterým opakovaně děláme užitečné idioty, zatímco oni si stále nechávají pootevřená zadní vrátka. A konečně jí nikdy neodpustím to, že místo aby řešila uvržení nemalé části těch ekonomicky nejzranitelnějších do likvidační bídy a energetické chudoby, raději jim ústy svých zástupců doporučuje pořídit si více svetrů!
My si tedy budeme pořizovat více svetrů abychom případně v následující zimně díky jejich politice nezmrzli, no a oni si třeba zaletí za naše daně za teplem na Floridu, do Dubaje či na Seychely. Před tím si ale ve svých domech nastaví termostaty na oněch doporučovaných 18 stupňů, aby nám pak mohli tvrdit, že ta zima vlastně nebyla nic až tak „hroznýho“… A pokud bysme to náhodou nepříjímali s jásotem a pochopením nebo bychom nedej Bože nasazovali na našeho milého Tchajwance či myšlenkovou poušť z čela TOP 09, zasáhne udatný šéf zpravodajců se svými biřici a se všemi potencálními „štváči“ a rozkladnými živly pěkně po bolševicku zatočí! 
Sakra … vždyť i toto jsem už kdysi slyšel. A pak že se ta historie opravdu neopakuje…
 
Zdeněk Beneš
The post Milouš Jakeš a současná vláda first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden