Pákistánec: „ISIS mi slíbil 30 tisíc dolarů, když provedu útok v Itálii“ (video)
RSS

Pákistánec: „ISIS mi slíbil 30 tisíc dolarů, když provedu útok v Itálii“ (video)

Je třeba si opět připomenout, že většina islámských bojůvek má dostatek peněz. Jsou financovány z mnoha různých zdrojů, zdaleka tedy ne pouze od sympatizantů z řad muslimů po celém světě, ale také od vlád různých zemí jako Saúdská Arábie nebo Turecko, případně z dostatečně bohatých islámských organizací. Zdaleka nejvíc peněz pak pochází především od Muslimského bratrstva, které je velmi štědře dotováno nejen různými islámskými organizacemi, ale dokonce i EU.
Paradoxně si tak Evropané dlouhodobě platí své vlastní vrahy. A to včetně těch, kteří připlouvají na lodích mířících z Libye do Itálie, včetně lodí pašeráckých neziskovek nebo italské pobřežní stráže.
Nedávno se objevilo video, v němž jistý Pákistánec přiznává, že v Libyi, kde čekal na člun do Itálie, mu bylo přislíbeno, že pokud provede teroristický útok v Itálii, jeho rodina obdrží 30 tisíc dolarů. Je pravděpodobné, že ISIS uhradil i jeho cestu do Evropy, tak jako ji nejen ISIS, ale i ostatní islámské bojůvky, platí svým bojovníkům.
Z Pákistánu dorazil do Libye. Tam bylo muži nabídnuto, aby provedl útok v Itálii, jakmile přistane a bude uvítán jako „uprchlík“. Výměnou za 30 000 $, které budou předány jeho rodině:


V těchto dnech do Itálie připlouvá rekordní počet lodí. Otázka tak zní, kolik potenciálních teroristů je již v Evropě? Jak dlouho budou čekat, než provedou nějaké větší koordinované útoky?
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Pákistánec: „ISIS mi slíbil 30 tisíc dolarů, když provedu útok v Itálii“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden