Holandsko: Policie zatkla více než 100 zemědělců, kteří protestovali proti likvidační agendě EU
RSS

Holandsko: Policie zatkla více než 100 zemědělců, kteří protestovali proti likvidační agendě EU

Likvidace rodinných farem, děděných mnohdy po staletí z generace na generaci, je v Holandsku ničením jejich tradic. Právě likvidace tradic evropských národů je zásadní pro přeměnu celého kontinentu, jeho globalizaci a s tím související výměnu obyvatel.
Jen stěží si lze představit to zoufalství, kdy nizozemská vláda, plně podpořená EU, tyto tradice zašlapává do země tím, že vyvlastňuje po staletí děděné farmy. Protesty farmářů proto pokračují, nicméně zatím bez většího efektu. Vyvlastňování navíc začíná i v jiných zemích, takže protesty se již šíří po celé Evropě.
Nizozemská vláda nyní přitvrdila a začala zoufalé farmáře zatýkat. Pokud si ještě někdo myslí, že v EU existuje něco jako demokracie, pak by se měl z tohoto svého snu hezky rychle probudit…
Více než 100 lidí bylo zatčeno policií v souvislosti s demonstracemi proti plánům EU na zelenou agendu, které způsobí, že nizozemští zemědělci přijdou o živobytí, přičemž až 30 procent chovů hospodářských zvířat v zemi bude nuceno ukončit provoz. Další farmy pak budou nuceny provoz výrazně omezit, takže i bez vyvlastnění nakonec dospějí do krachu.
Zatímco nizozemská vláda to popisuje jako součást „ nevyhnutelného přechodu “ k reformám ve stylu Velkého resetu, které nařídili papaláši v Bruselu, zemědělci v zemi se aktivně brání změnám, blokují dálnice a centra pro distribuci potravin v naději, že přimějí úřady k poslušnosti.
Podle  zprávy NOS News policie reagovala na demonstrace tím, že zakročila proti demonstrantům, přičemž v posledních týdnech bylo v souvislosti s demonstracemi proti zelené agendě zatčeno více než 100 lidí a stovky dalších dostaly pokuty za činy odporující opatřením.
Možná ještě zajímavější je, že národní televize uvedla, že přibližně čtvrtina takových zatčení se neodehrála v období, kdy docházelo k údajným trestným činům, ale po událostech, kdy si policie udělala čas na vystopování jednotlivých demonstrantů, z nichž mnozí skončili v policejní vazbě na značně dlouhou dobu.
Zprávy o zatýkání navazují na násilné incidenty, k nimž došlo mezi policií a demonstranty, kdy se příslušníci donucovacích orgánů dostali pod palbu kritiky za střelbu na chlapce, údajně bez dostatečného odůvodnění, a  také za bití demonstrantů  obušky na jedné demonstraci v zemi počátkem tohoto měsíce.
Navzdory těmto policejním zásahům se zdá, že demonstranti v zemi se nenechali odradit od dalších akcí proti vládě, přičemž farmářská protestní organizace Agractie vyzývá k pokračování demonstrací.
„Musíme vytrvat v našich krocích,“ řekl ředitel organizace Erik Luiten těm, kteří aktivně odolávají opatřením zelené agendy zaměřeným na snížení množství znečištění dusíkem v celé Evropské unii.
Organizace vyzvala zemědělce, aby zablokovali rušné silnice v naději, že – i když demonstranti budou schopni shromáždit jen několik zemědělců – jejich protesty by mohly mít velký dopad na zemi a dále upozornit na státní prosazování škodlivých opatření zelené agendy.
Taková  taktika odráží to, co již používá mnoho zemědělců, z nichž mnozí umístili hořící odpad a hnůj na dálnicích po celé zemi.
Policie tvrdě zasáhla proti této praxi a zatkla mnoho lidí po celé zemi, přičemž mnozí z těch, co blokovali dálnice, zůstali ve vazbě na dlouhou dobu, mnozí další obdrželi na nohu sledovací náramky.
Jak vidíte, tak zde je zcela jiný přístup ke klimatickým greténům, kteří pravidelně aktivisticky blokují silnice a k farmářům, jimž jde o jejich vlastní majetek a živobytí. Klimatičtí idioti totiž nikdy nekončí ve vazbě, ale ani s náramkem na noze…

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 4 Průměrně: 5 ] Článek Holandsko: Policie zatkla více než 100 zemědělců, kteří protestovali proti likvidační agendě EU se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden