Americká levice volá po odvolání guvernéra Virginie kvůli 35 let staré fotografii
RSS

Americká levice volá po odvolání guvernéra Virginie kvůli 35 let staré fotografii

Americká levice ucítila krev a vyrazila na válečnou stezku svého “spravedlivého” hněvu. Zaštítěna frázemi o rasismu nyní volá po celých Spojených státech po rezignaci guvernéra Virginie Ralpha Northama. A je jí jedno, že jde o jednoho z jejích řad. A že jde o fotografii starou 35 let. Rasismus musí být zničen za každou cenu.
Ať už to byl kdokoliv s jakýmikoliv úmysly, guvernéra Northama někdo udal. Největší noviny ve Virginii, Virginian Pilot, se dostaly k fotografii třídy roku 1984 z knihovny Eastern Virginia Medical School, na které jsou kromě jiného dva muži. Jeden představuje tzv.blackface, tedy bělocha namaskovaného jako černocha, a další člena Ku-Klux-Klanu. Oba muži, kteří nejsou identifikováni, jsou na stejné stránce, jako guvernér Northam.

BREAKING: Gov. Ralph Northam yearbook page shows blackface and Klan photo https://t.co/6A89ejp5Ho
— The Virginian-Pilot (@virginianpilot) 1. února 2019

Spekuluje se o tom, že fotografii “objevili” političtí soupeři Northama. Pravičáci, konzervativci, či jak je chceme nazývat. Northam se totiž zapojil do současné debaty, kdy Demokraté chtějí ještě více zmírnit omezení pro potrat a umožnit jej ještě v pokročilejším stavu plodu. Snad ve snaze zastavit toto barbarství zastánci života guvernéra Northama  předhodili davu. A ten se chytil.
Northam je celoživotní liberál, antirasista, odpůrce pomníků konfederace, levičák. Nic z toho mu ovšem nepomůže, protože se proti němu už obrátili úplně všichni. I když se Northam okamžitě omluvil za “hrozné, rasistické foto” a špatné rozhodnutí, které v roce 1984 učinil, kdy ovšem neřekl, kdo z namaskovaných mužů je on, po jeho odvolání hned zařvali Republikáni.

NEW – STATEMENT #Northam does NOT address which person he is in the offensive photo
– He will NOT resign, according to this statement
– Northam also acknowledges how terrible the photo was, and apologizes to Virginians… #BREAKING pic.twitter.com/0pR5MSSE6S
— Mike Valerio (@MikevWUSA) 1. února 2019

A jdou po něm i jeho přátelé a spojenci, tak jako vždy, když jde o takzvaný rasismus a každý se chce zavděčit krvelačnému davu horlivým prohlášením. Boj proti rasismu je novým třídním bojem a rasisté představují novou buržoazii, zatímco antirasisté proletariát.
Podle kongresmana za Kalifornii Teda Lieu, Demokrata, už měl být Northam z úřadu dávno pryč. Demokratická senátorka Kamala Harris, která chce kandidovat na prezidentku, ale zřejmě ji to nebude umožněno, zase říká, že podle ní by prý “skvrna rasismu neměla mít na úřadu místo” a Northam by měl odstoupit, aby se “veřejnost uzdravila a pokračovala dál společně”. No slovník jak z 50.let.

Leaders are called to a higher standard, and the stain of racism should have no place in the halls of government. The Governor of Virginia should step aside so the public can heal and move forward together.
— Kamala Harris (@KamalaHarris) 2. února 2019

Senátoři za Virginii (za každý stát jsou vždy 2), Demokraté Tim Kaine a Mark Warner sice fotografii odsoudili, ale nepožadují Northamovu rezignaci. Tedy splnili si závazek k davu, ale zároveň zcela svého přítele nepotopili.
Organizace Planned Parenthood, která v minulosti na Northamovu kampaň poslala 2,5 milionu dolarů, a která pomáhá vraždit nenarozené děti, k rezignaci Northama vyzývá.

There is no place for @GovernorVA ’s racist actions or language in our democracy, or our country. He should resign immediately. pic.twitter.com/zTfWx8ehd9
— Planned Parenthood (@PPFA) 2. února 2019

Další demokratický a nebílý kandidát na prezidenta, Cory Brooker, také volá po Northamově krvi a chce jeho rezignaci.

These images arouse centuries of anger, anguish, and racist violence and they’ve eroded all confidence in Gov. Northam’s ability to lead. We should expect more from our elected officials. He should resign.
— Cory Booker (@CoryBooker) 2. února 2019

Stejně jako komunistický filmař Michael Moore, který kvůli tomu vystoupil v televizi. A další a další demokraté po celých USA i v Northamově Virginii.
Antirasismus je masové šílenství. Že se jeho obětí stal antirasista Northam to jen potvrzuje.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější