Staň se mým patronem na Patreonu, ať můžu dál psát, to, co máš rád
RSS

Staň se mým patronem na Patreonu, ať můžu dál psát, to, co máš rád

Zásadní rozdíl mezi pravicí a levicí je ten, že zatímco levice vysává státní rozpočet, pravice se snaží o opak. To se projevuje i v aktivismu. Levicové neziskovky jsou přisáté na stát a ten jim financuje jejich aktivity. To by pravičáka nikdy nenapadlo. V našem světě je jednoduše chození za státem s nataženou rukou tabu. Protože jde o společné peníze nás všech a my sami bychom měli mít právo rozhodovat, komu chceme nebo nechceme naše peníze dát.
Amerika, kterou od mala studuji a tak často o ní píšu, má jednou dlouhodobou tradici. Komunitní činnost. Lidé pomáhají ostatním nejen svýma rukama, ale i peněženkou. Crowdfunding, tedy to, že někdo vymyslí nějaký projekt a ostatní se mu na něj složí, vznikl také tam. Jde o hezký zvyk, kdy si člověk nebo organizace peníze komunity musí zasloužit svou prací, a ne tím, že vyplní příslušný formulář a zažádá o grant.
Mou práci znáte zde ze Středoevropana, někteří jste četli i moje knížky. Víte, že to, co dělám, dělám konstantně a dlouhodobě. Pokud mě v tom chcete podpořit, pokud chcete, aby vyšly další knihy (zrovna pracuji hned na dvou), pokud chcete další články, pokud prostě chcete, ať dál pokračuji v tom, co dělám, a nic mě neomezovalo, můžete se stát mými patrony.
Právě jsem si založil profil na crowdfundingové platformě Patreon. Ta umožňuje lidem podporovat jednotlivce i skupiny, které vytvářejí nějaký obsah. Něčím přispívají světu. Mě baví psát a snad mi to i jde. Pokud by to nebyla pravda, nečetli byste Středoevropana, nekupovali moje knihy.
Váš příspěvek může být i malá měsíční částka. Pro mě to ale znamená, že můžu napsat a vydat i dvě knihy ročně a chrlit dál články, které vyplňují prázdný prostor na českém internetu.
Staňte se mým patronem na Patreonu.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější