Soňa Peková se bojí odpovědi na otázku existence koronaviru SARS-Cov2 jako čert kříže
RSS

Soňa Peková se bojí odpovědi na otázku existence koronaviru SARS-Cov2 jako čert kříže
V neděli 3. října 2021 jsem se v Hradci Králové zúčastnil jako divák předvolební debaty Švýcarské demokracie. Jejími účastníky byli Mudr. Soňa Peková, senátor Mudr. Jan Žaloudík, Mgr. Penelope Cimprichová, Tomáš Řaždík - předseda politického hnutí Švýcarská demokracie. Diskusi moderoval Daniel Solis. Měl jsem možnost přednést krátký komentář a dotaz. Odpověď, tedy vlastně neodpověď byla překvapivým zklamáním.
//


Celá diskuze byla dost dlouhá a věnovala se mnoha otázkám především kolem covidu a padlo velmi mnoho dosud nevyřčených tvrzení a poznatků ze zkušeností všech účastníků diskuze.

Video zde: 

Já jsem si řekl o mikrofon (čas 2:28:00), stručně jsem představil svou práci v nezávislých médiích, své zkušenosti a závěry z politiky i masmediálního prostoru, popsal jsem závěry o neexistenci koronaviru, ke kterým ve své výzkumné práci došel spolek Resetheus a prohlásil jsem, že celé současné lékařství je zkorumpované a obsahuje jedno nevědecké dogma vedle druhého. Vyzval jsem přítomné a samozřejmě především Soňu Pekovou, zdali by se chtěla podílet na vědeckém zkoumání a definitivním zodpovězení otázky existence koronaviru Sars-Cov 2.

K mému překvapení k tomu neřekla ani slovo a takticky mlčela. Pouze senátor Žaloudík odpověděl ve smyslu známého Voltairova výroku: Nesouhlasím s Vámi, ale budu dělat vše pro to, abyste mohl své myšlenky svobodně vyjadřovat.

Daniel Solis (čas 51:30) položili podobnou otázku: Jak je možné, že existuje názor, že viry neexistují, jejichž nejznámějším protagonistou je německý virolog Stefan Lanka?

Ani na tuto otázku nedostal relevantní odpověď a také na ni odpovídal pouze senátor Jan Žaloudík.

Co k tomu dodat? Měl jsem pravdu v tom, že prakticky všichni lékaři a obzvlášť ti mediálně známější se strašlivě bojí byť jen zabývat se otázkou existence koronaviru Sars-Cov-2 a otázkou platnosti virologické teorie jako takové.

Přitom i Soňa Peková v průběhu diskuze prohlásila, že také zjistila, že koronavirus Sars-Cov-2 nikdo ve skutečnosti neizoloval a nikdo ho tedy fyzicky nemá. Také prohlásila, že často pracovala s genomem mikrobiologických organismů pouze tak, že si nahrála do počítače soubor s jejich genomem, který pak přístroj sestavil, tj. nikoliv s fyzicky existujícím vzorkem získaným přirozeně, ale pouze s virtuálním.

Na celé virologii toho tedy smrdí velmi mnoho. A i jinak údajně odvážná mikrobioložka Soňa Peková se bojí podívat se pravdě do očí a odpovídat přímo na tyto závažné otázky. Úvahy o tom. proč tomu tak je, už nechám na čtenářích.


Podobně vyhýbavě se k této otázce staví další protagonisté odboje proti kovidovému fašismu - Daniel Landa, Mudr Jiří Beran a Judr Tomáš Nielsen ze Zdravého fóra.
Daniel Landa byl několikrát požádán, aby dotaz na důkazy existence koronaviru Sars-Cov-2 přednesl lékařům ve Zdravém fóru a především doktorovi Jiřímu Beranovi, který byl v této věci již kontaktován rovněž. Jak můžete vidět v jejich společné diskuzi z 23.9.2021, nepadlo na toto téma ani slovo.
I tito pánové se bojí postavit se k problému čelem.
Bohužel, i odvaha všech těchto bojovníků za svobodu má své meze. Překonají je někdy?

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden