Komplot vlády a řízené opozice: První země EU neúspěšně hlasovala o odstoupení od Pařížské klimatické dohody
RSS

Komplot vlády a řízené opozice: První země EU neúspěšně hlasovala o odstoupení od Pařížské klimatické dohody


V první zemi EU konečně přišlo na pořad dne hlasování o odstoupení od Pařížské klimatické dohody. Pokud už nic jiného, mohlo alespoň naznačit, jak smýšlí jednotlivé politické strany.
Zemí, kde k neúspěšnému hlasování došlo, je Holandsko.
Pokud by všechny strany hlasovaly podle toho, jaká je jejich rétorika, pak by musela jasně většina hlasovat pro odstoupení. Jak se však nakonec  ukázalo, pro odstoupení hlasovaly jen dvě strany z celkových 15, které se díky velmi nízkému kvoru do parlamentu dostaly.
A co mají obě strany společného? Jsou zároveň jedinými stranami v rámci holandského parlamentu, které požadují odchod z EU (či referendum o něm).
Opakovaně zde upozorňuji na to, že každá politická strana, která se zaklíná tím, že musíme za každou cenu zůstat v EU, je jen součástí velké jednotné evropské globalistické fronty.
Pokud pro takové strany hlasujete – a to bez ohledu na jejich mnohdy zdánlivě rozdílnou rétoriku – dostanete jen víc EU a jejích šíleností, méně suverenity a jistotu, že globalistické plány budou i nadále plněny jak mají.
To sleduji ve všech zemích po celé EU, kde se dostanou k moci strany, které se dostaly do vlády poté, co se prezentovaly jako protestní, ne-li kritické k EU, nicméně z EU zásadně odmítají odejít.
V Holandsku nyní proti návrhu na odstoupení od Pařížské klimatické dohody hlasovala jak Wildersova PVV, tak farmářská strana BBB. Obě se prezentovaly jako kovaní odpůrci Green Dealu, což byl jeden z důvodů jejich úspěchu ve volbách – a tedy i současné účasti ve vládě.

Nyní se ukazuje, že pokud dojde na otázku, která by Holandsko poškodila v Bruselu, hlasují proti.
Je totiž jasné, že pokud by hlasovaly strany na základě slibů a rétoriky, většina by byla pro odstoupení od klimatických dohod, od kterých již v posledních týdnech odstoupily nejen USA, ale také Argentina a Indonésie.
A toto hlasování můžeme převést na cokoli, o čem se hlasuje i v českém parlamentu. Ve všem, co se týká zahraniční politiky či podlézání páníčkům (jako například hlasování o amerických základnách u nás), je vždy vláda a řízená opozice v souladu.
Problém ovšem je, že drtivou většinu lidí nezajímá jak kdo hlasuje, ale jakou má kdo rétorïku, kampaň a procenta ve zmanipulovaných průzkumech.
Pak není divu, že v Evropě stále panuje tak tragická politika – a panovat zřejmě bude i v budoucnu…
 
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek!



[Celkem: 2 Průměrně: 5 ]








Nejčtenější za týden