Údajně psychicky nemocný Turek ubodal 82letého Němce
RSS

Údajně psychicky nemocný Turek ubodal 82letého Němce

Jak snížit kriminalitu obohacovačů? Jak upravit statistiky tak, aby vyvolávaly dojem, že multikulturalismus není žádný problém? Stačí, když bude téměř každý muslimský zločinec – včetně teroristů – seznán psychicky nemocným nebo za své činy jakkoli jinak nezodpovědným. Takový zločin pak nepřijde do kolonky „vražda“ a pachatel není vrah. Je přece psychicky nemocný a za své činy tedy nezodpovědný…
Smrtící sousedský spor se odehrál v noci na úterý! V přízemí tohoto činžovního domu ve Wuppertalu zemřel člověk.
Důchodce Karl-Heinz K. (82) byl údajně ubodán k smrti svým sousedem (59) nožem. Oběť již dříve žádala o pomoc prostřednictvím domácího tísňového volání a poskytla tak vodítko k pachateli.
Bylo kolem 23:40, když někteří sousedé na Brunhildenstraße uslyšeli volání důchodce o pomoc. Z bytu byl také slyšet značný hluk.
Zdá se, že turecký soused přes ulici zazvonil na seniorův zvonek. Když důchodce  otevřel, muž vtrhl do bytu a 82letého muže bodl nožem.
Policie a záchranná služba našly vážně zraněného seniora ležet v posteli. Ztratil hodně krve, když byl převezen do nemocnice. Tam muž zemřel i přes naléhavou operaci jen o několik hodin později.
Vzhledem k tomu, že oběť dala tip na útočníka již před napadením, byl 59letý muž zatčen o něco později ve svém bytě naproti bytu oběti. Nůž, který je pravděpodobně vražednou zbraní, byl zabaven.
Proč byl soused napaden ve svém bytě, je stále nejasné. Podle vyšetřovatelů se v současné době zkoumají důkazy o duševní nemoci 59letého útočníka. Znalec podezřelého odpovídajícím způsobem vyšetří.
Ve středu byl útočník přijat do uzavřené psychiatrické léčebny…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden